Chabarovsk – Jaroslavľ 2:1 (kon.) | Vladivostok – Petrohrad 5:4 (1:0 po s.n.) | Novokuzneck – A. Mytišči 2:5 (kon.)
Novosibirsk – Čerepovec 2:3 (kon.) | Ufa – Riga 4:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk – HC Slovan 6:2 (kon.) | Nižnekamsk – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Viťaz – Barys 1:2 (0:2 po s.n.)
Novgorod – Jekaterinburg 4:3 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | D. Moskva – Omsk 6:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Admiral Vladivostok
5:4 (1:2, 1:1, 2:1)
SKA Petrohrad
Piatok 03.01.2014, 07:00KHL

Takže víťaza zápasu nám museli určiť až samostatné nájazdy. V nich boli úspešný domáci a získali tak 2 body. Hostí môže táto prehra veľmi mrzieť, pretože 10 minút do konca tretej tretiny viedli 4:2, ale domácim sa v samom závere poradilo vyrovnať po veľkej chybe obrancov hostí.

Domácim napokon aj so šťastím vyhrali. Hostia sa musia poučiť zo zápasu a takéto chybu, akú predviedli na konci zápasu robiť nemôžu, dnes ich to stálo body.

Príjemný posledný pracovní deň vám ešte želá Miroslav Revaj. Dovidenia.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Admiral Vladivostok.
    Gól strelil JUSTIN HODGMAN.

Za hostí išiel ich kapitán Kovalčuk, ale nedokázal nájazd premeniť. Je rozhodnuté, víťazom sa stávajú domáci!

Za domácich išiel teraz Urgov, ale Salák bol pozorný a jeho blafák zneškodnil.

Za hostí išiel na 3. nájazd Panarin, ale nedokázal ho premeniť.

Za domácich išiel na druhý nájazd Hodgman a ten dokázal puk poslať pomedzi betóny Saláka do bránky.

Za hostí išiel na nájazd Červenka, ale tiež ho nepremenil.

Prvý nájazd mali k dispozícii domáci. Bergfors však svoj blafák na gól nepremenil.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ešte tu je pred nájazdmi úprava hracej plochy.

Takže gól nepadol ani v predĺžení a tak prídu na rad samostatné nájazdy, ktoré určia víťaza zápasu.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:45
    Hostia sú natlačení v útočnom pásme a tlačia na domácich. Uvidíme či sa im ešte podarí streliť gól.

64:00
    Hostia vyhrali buly v útočnom pásme, zatlačili na domácich, ale gól nevidíme. Po strele sa síce zdalo niektorým hráčom že to je gól, ale rozhodca ukazuje, že to nebol gól. Puk len tesne minul domácu bránku.

63:30
    Teraz vidíme rýchly hokej zo strany na stranu. Gól už visí na vlásku. Uvidíme či ho niekto strelí, alebo uvidíme nájazdy.

63:00
    Do brejku vyrazili domáci, vzniklo prečíslenie 2 na 1, ale domáci gól nedali. Skvelo zasiahol pravým betónom Salák a puk vyrazil preč. Už mohlo byť rozhodnuté. Skvelý zákrok českého brankára.

62:00
    V predĺžení začínajú byť aktívnejší hostia a zatlačili na domácich. Domáci však úspešne vzdorujú.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 11. Nikitěnko (Gygne), 39. Schütz (Gynge), 50. Ugarov (bez asistencie), 58. Grachev (bez asistencie), rozh. náj. HODGMAN – 6. Panarin (bez asistencie), 10. Burdasov (bez asistencie), 40. Kovalčuk (bez asistencie), 47. Kučerjavenko (Rjasenskij)

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach ) – Vorobjov, Pjett, Osipov, Antropov, Těrnavskij, Naumenkov, Zemčjonok, Kostromitin – Nikitěnko, Ugarov, Hodgman – Bergfors, Gynge, Schütz – Pervušin, Drugov, Gračjov – Sokolov, Barbašev, Kuzněcov
    SKA Petrohrad: Salák (Ježov ) – Alexandrov, Dallman, Kalinin, Čudinov, Semjonov, Rjasenskij, Judin – Mortensson, Tichonov, Kovalčuk – Červenka, Panarin, Šipačjov – Kučerjavenko, Ketov, Burdasov – Ponikarovskij, Makarov, Sigarjov

Rozhodca: Baluška, Olenin – Morozov, Sadovnikov.