Michalovce – Trnava 1:2 (po pr.) | SR 18 – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 9:3 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 5:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
HK Gladiators Trnava
Piatok 03.01.2014, 17:00 • ZŠ Michalovce. • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Víťaza zápasu určilo až predĺženie, v ktorom uspeli hostia a po góle Juráka sa stali víťazom zápasu. Zápas moc bohatý na góly teda nebol, zato bol bohatý na vylúčenia, v zápase ich bolo 9.

Pekný zvyšok večera a príjemný víkend ešte želá Miroslav Revaj. (19:13:37)

62:05
    Trnava dala gól!
    A v predĺžení padol rozhodujúci gól, ktorý sa podarilo streliť hosťom zásluhou ROMANA JURÁKA a stávajú sa víťazom tohto zápasu!
    Asistencia : Jozef Reho.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60 minút hry nám víťaza neurčilo. Zápas sa teda presunie do predĺženia.

40:01

V druhej tretine sme gól nevideli, ale často sa vylučovalo. Videli sme až 5 vylúčení.

40:00

39:32
    Čunderlík (Trnava) – 2 min. za hákovanie.

29:54
    Šechný (Michalovce) – 10 min. za nešportové správanie.

29:54
    Petrina (Michalovce) – 2 min. za údery.

27:46
    Kovaľ (Trnava) – 2 min. za nedovolené bránenie.

26:55
    Hluch (Trnava) – 2 min. za hákovanie

20:01

V prvej tretine sme videli dva góly, jeden dali domáci a jeden hostia. Stav stretnutia je teda po prvej tretine 1:1. Za domácich sa presadil Opatovský, za hostí Poláček.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 10. Opatovský (Kubát) – 10. Poláček (Čunderlík, Jurák), 63. Jurák (Reho)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Němec – Kubát, Šeliga, Drotár, Kmiť, Šechný – Urban, Petrina, Borecký, Opatovský, Palovčík – Žemba, Banovský, Lenďák, Čížek, Majerník – Buraľ, Schnelly, Stríž, Cmorej.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Poláček, Reho, Čunderlík, Jurák, Kovaľ – Lisoň, Baran, Hano, Hronec, Grman – Loydl, Hluch, Šišmič, Dudáš, Schmidt – Domaev, Achs, Bachratý.

Rozhodca: Štec – Riš, Šoltés.