Michalovce – Trnava 1:2 (po pr.) | SR 18 – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 9:3 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 5:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
HK DOXXbet Detva
Piatok 03.01.2014, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

A je po zápase, v ktorom sme videli mnoho pekných momentov, čarovných zákrokov brankárov, hlavne Hričinu, ktorý mal životný zápas a taktiež množstvo vylúčení. Z Považskej Bystrice Vám želám príjemný zvyšok večera. (19:57:29)

60:00

59:30
    Tak nie, hostia nedávajú príležitosť usadiť sa v útočnom pásme

58:30
    Zrejme tréner siahne po powerplay

56:40
    Srnka sa preklučkoval sám pred domácu bránku a mohol sa pýtať brankára kde to chce, ale Hričinovi to je dnes jedno, chytá všetko! Paradný zákrok vyrážačkou!

54:38
    Zorvan sa sám rútil a na dva krát neprekonal Hričinu a po druhej strele sa puk vrátil od betónu brankára na modrú čiaru, kde hneď z prvej vystrelil Teper a Hričina ukázal neuveriteľný semafór!!!

47:55
    Jánošík sám pred Hričinou, ale nezvyšuje skóre, brankár domácich má jednoducho skvelý deň, predvádza výborné zákroky!

45:30
    Hráčom zápasu je jednoznačne brankár domácich Hričina. Diváci skandujú jeho meno už druhý krát!

43:56
    V prečíslení dvaja na jedného sa ocitol Buda a Graham, druhý menovaný volil pred strelou klučku do strany a Hričina sa zaskvel krásnym zákrokom, keď betónom zastavil puk na čiare!!!

43:40
    Slávik tvrdou strelou vyskúšal Orčíka!

40:01

40:01

V druhej tretine sme videli obrovské množstvo vylúčení na obidvoch stranách, ale ani jedna nebola efektívne zakoncčena a preto je stav aj po druhej tretine nezmeniný 1:2. Nemožno samozrejme zabudnúť na bravúrne zákroky Hričinu, ktorý je veľkou oporou mužstva. Záverečná tretina začne približne o 19:25.

40:00

39:38
    Domáci v plnom počte.

39:08
    Ižvolt krásne mieril do horného ľavého rohu, bola tam vyrážačka Orčíka!
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Matúš Kubala

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Koleda (Ižvolt, Hriňa) – 12. Graham (Buda, Pač), 15. Graham (Buda, Jánošík)

HK 95 Považská Bystrica: Hričina, (Buliš) – Hriňa, Balušík, Filo, Dubeň.L, Lehocký, Dubeň.J, Vereš, Reitmayer – Koleda, Slávik, Ižvolt – Boško, Kostelanský, Valach- Vokulič, Ligas, Kudlej – Kršjak, Hlinka, Jarab,
    HK DOXXbet Detva: Orčík, (Tomljenovic) – Hataš, Tóth, Pač, Neumann, Teper, Zošiak, Georgievsky – Petro, Srnka, Goga – Zorvan, Jánošík, Fekiač – Németh, Chalupský, Buda, – Trochta,Graham

Rozhodca: Krist – Drblík, Kuník