Michalovce – Trnava 1:2 (po pr.) | SR 18 – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 9:3 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 5:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
HK DOXXbet Detva
Piatok 03.01.2014, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

56:40
    Srnka sa preklučkoval sám pred domácu bránku a mohol sa pýtať brankára kde to chce, ale Hričinovi to je dnes jedno, chytá všetko! Paradný zákrok vyrážačkou!

54:38
    Zorvan sa sám rútil a na dva krát neprekonal Hričinu a po druhej strele sa puk vrátil od betónu brankára na modrú čiaru, kde hneď z prvej vystrelil Teper a Hričina ukázal neuveriteľný semafór!!!

51:16
    Lehocký do lapačky Orčíka!

49:07
    Srnka za hru so zdvihnutou hokejkou na 2 minúty

47:55
    Jánošík sám pred Hričinou, ale nezvyšuje skóre, brankár domácich má jednoducho skvelý deň, predvádza výborné zákroky!

43:56
    V prečíslení dvaja na jedného sa ocitol Buda a Graham, druhý menovaný volil pred strelou klučku do strany a Hričina sa zaskvel krásnym zákrokom, keď betónom zastavil puk na čiare!!!

43:40
    Slávik tvrdou strelou vyskúšal Orčíka!

39:08
    Ižvolt krásne mieril do horného ľavého rohu, bola tam vyrážačka Orčíka!

28:01
    Fekiač za hákovanie na 2 minúty, domáci hrajú 4 proti 3, čo je veľká šanca na vyrovnanie!

37:55
    Zošiak menší trest za podrazenie

37:38
    Filo za kroštek na dve minúty

35:53
    Hričina s čarovnými zákrokmi drži !!! Najskôr ľavým betónom zneškodnil strelu od modrej a potom ho na dva krát neprekonal Jánošík, ktorý trafil pravý betón a hneď nato lapačku domáceho ochrancu brány!!!

34:17
    Dvojté vylúčenie pre domácich! Dubeň J. za hákovanie a hneď nato hral nebezpečne s vysokou hokejkou Ligas. Hostia majú 2 minúty výhodu o dvoch hráčov

27:55
    Graham kľučkou nezavršuje svoj hatrick! Hričina vytláča puk pravým betónom !

26:12
    Koleda z pravej strany a ani Kostelanský od modrej neprekonáva Orčíka, konkrétne jeho ľavý betón!

25:01
    Menšia šarvátka pred domácim brankárom, na trestnú lavicu však odchádza za údery len Buda na 2 minúty

22:30
    Reitmayer nevyužil vynikajúcu príležitosť na vyrovnanie, sám sa rútil na brankára a ten lapačkou vyráža puk ponad mantinel!

18:37
    Petro vystrelil z pravej strany a Hričina pekným zákrokom drží svoje mužstvo nad vodou!

18:03
    Lehocký oslabí panterov na dve minúty za sekanie

15:26
    Menší trest za podrazenie si odsedí Fekiač

14:04
    Detva dala gól!

DAVID GRAHAM dáva svoj druhý gól a posiela svoje mužstvo do vedenie !

Asistencia : Buda, Jánošík

13:55
    Jánošik triafa len Hričinu a tomu vypadáva puk a hostia sa udržia v pásme!

11:39

Buda neprekonal pozorného Hričinu, ale hneď z dorážky už šancu premenil do odkrytej brány DAVID GRAHAM!

Asistencia : Buda, Pač

08:22
    Považská Bystrica dala gól!

Domáci využívajú prvú početnú výhodu! Ižvolt krásne našiel voľného MARIÁNA KOLEDU a ten prekonáva bezmocného Orčíka!

Asistencia: Ižvolt, Hriňa

06:32
    Za hru s vysokou hokejkou odchádza na 2 minúty Pač

06:00
    Jánošík z medzikružia neprekonal na dva krát Hričinu!

04:02
    Koleda z ťažkého uhla vyskúšal Orčíka! Ten chytá.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Matúš Kubala

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Koleda (Ižvolt, Hriňa) – 12. Graham (Buda, Pač), 15. Graham (Buda, Jánošík)

HK 95 Považská Bystrica: Hričina, (Buliš) – Hriňa, Balušík, Filo, Dubeň.L, Lehocký, Dubeň.J, Vereš, Reitmayer – Koleda, Slávik, Ižvolt – Boško, Kostelanský, Valach- Vokulič, Ligas, Kudlej – Kršjak, Hlinka, Jarab,
    HK DOXXbet Detva: Orčík, (Tomljenovic) – Hataš, Tóth, Pač, Neumann, Teper, Zošiak, Georgievsky – Petro, Srnka, Goga – Zorvan, Jánošík, Fekiač – Németh, Chalupský, Buda, – Trochta,Graham

Rozhodca: Krist – Drblík, Kuník