Michalovce – Trnava 1:2 (po pr.) | SR 18 – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 9:3 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 5:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
HK DOXXbet Detva
Piatok 03.01.2014, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

49:07
    Srnka za hru so zdvihnutou hokejkou na 2 minúty

28:01
    Fekiač za hákovanie na 2 minúty, domáci hrajú 4 proti 3, čo je veľká šanca na vyrovnanie!

37:55
    Zošiak menší trest za podrazenie

37:38
    Filo za kroštek na dve minúty

34:17
    Dvojté vylúčenie pre domácich! Dubeň J. za hákovanie a hneď nato hral nebezpečne s vysokou hokejkou Ligas. Hostia majú 2 minúty výhodu o dvoch hráčov

25:01
    Menšia šarvátka pred domácim brankárom, na trestnú lavicu však odchádza za údery len Buda na 2 minúty

18:03
    Lehocký oslabí panterov na dve minúty za sekanie

15:26
    Menší trest za podrazenie si odsedí Fekiač

06:32
    Za hru s vysokou hokejkou odchádza na 2 minúty Pač
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Matúš Kubala

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Koleda (Ižvolt, Hriňa) – 12. Graham (Buda, Pač), 15. Graham (Buda, Jánošík)

HK 95 Považská Bystrica: Hričina, (Buliš) – Hriňa, Balušík, Filo, Dubeň.L, Lehocký, Dubeň.J, Vereš, Reitmayer – Koleda, Slávik, Ižvolt – Boško, Kostelanský, Valach- Vokulič, Ligas, Kudlej – Kršjak, Hlinka, Jarab,
    HK DOXXbet Detva: Orčík, (Tomljenovic) – Hataš, Tóth, Pač, Neumann, Teper, Zošiak, Georgievsky – Petro, Srnka, Goga – Zorvan, Jánošík, Fekiač – Németh, Chalupský, Buda, – Trochta,Graham

Rozhodca: Krist – Drblík, Kuník