Omsk – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Barys – Vladivostok 6:3 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novokuzneck 1:6 (kon.)
Jekaterinburg – Novosibirsk 1:0 (1:0 po s.n.) | A. Mytišči – Ufa 2:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
1:0 (0:0, 0:0, 0:0- 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Štvrtok 26.12.2013, 14:00KHL

Skončilo sa nám stretnutie medzi Avtomobilistom Jekaterinburg a Sibirom Novosibirsk. Počas celého stretnutia sme gól nevideli, rovnako tomu bolo aj v predĺžení a o víťazstve domácich rozhodol presným zásahom v nájazdovej lotérii Streltsov.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (16:28:48)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Avtomobilist Jekaterinburg.
    Lehtera na druhej strane Kovářa neprekonal a tak o víťazstve domácich rozhodol svojim nájazdom VASILIJ STRELTSOV.

Vasilij Streltsov už však prekonáva Koskinena!

Proti Kugryševovi je opäť úspešnejší Kovář!

Úspešný nie je ani na druhej strane Demagin. Stav je teda stále 0:0.

Ako prvý ide Gubin... Ten ale na Kovářa nevyspel.

Samostatné nájazdy začínajú.

Gól sme nevideli ani v predĺžení a tak prichádzajú na rad samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:22
    Hosťujúci tréner si vyžiadal oddychový čas.

64:22
    Ale pozor! Domáci Malychin fauluje a odchádza na trestnú lavicu. Zvyšných pár sekúnd tak bude hrať Avtomobilist iba s troma hráčmi.

61:20
    Na druhej strane to skúsil Lewandowski, no ani ten nepochodil.

60:50
    Kovář si pripisuje úspešný zákrok proti strele Kudroča, ten to skúšal od modrej čiary.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Je tu presne to, čo som avizoval po druhej časti. Gól sme po 60 minútach nevideli a tak prichádza na rad predĺženie, prípadne ak sa nerozhodne, tak samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:37
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

58:01
    Začali sa posledné 2 minúty tretej tretiny, pri puku sú hostia.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: rozh. náj. Streltsov

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář – Rybnitsky, Gusev, Viklund, Lepisto, Megalinsky, Antonov, Zhuravlijov, Golyšev – Lewandowski, Yefimov, Jemejev – Lazarev, Černov, Malychin – Demagin, Fjodorov, Simakov – Streltsov A, Streltsov V – Arkalov, Lobanov
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen – Kudroč, Lehtera, Kutuzov, Lekomtsev, Alexeev, Ozhiganov, Karavaev, Šumakov – Lehtera, Kugryšev, Enlund, Nonya, Kopeikin, Koskiranta – Gubin, Sannikov, Nesterov, Karamnov, Romanov – Bespalov, Ignatuškin.

Rozhodca: Dennis Cooper, Sergei Karabanov – Matyusha Andrei Petrov Jevgenij