Omsk – Riga 5:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Lev 1:4 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 2:5 (kon.)
Jekaterinburg – HC Slovan 8:1 (kon.) | D. Moskva – Chabarovsk 5:4 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 4:3 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Novokuzneck 5:0 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 5:1 (kon.) | Petrohrad – Nižnekamsk 2:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Metallurg Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Doneck – Ufa 4:2 (kon.) | Záhreb – Čeljabinsk 4:5 (4:5 po s.n.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Metallurg Novokuzneck
Nedeľa 24.11.2013, 14:00 • Nagorny complex, Nižnij Novgorod (Rusko) • KHL

57:32
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť domáci obranca Valentenko.

56:01
    Domáce Torpedo si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Ansel Galimov.

51:57
    Hosťujúci Novokuzneck si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie gólmana Sorokina odchádza sadnúť domáci Krasnoslobodcev.

42:27
    Sorokin si na svoje konto pripísal fantastické zákroky, keď najskôr zneškodnil delovku od Salminena a následne aj dorážku od Chomitskeho z pravej strany. Domáci Chomitsky si však nepočínal čisto a odchádza si sadnúť na dve minúty za nedovolené bránenie.

40:37
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť hosťujúci Achmetov.

39:44
    Na rad prichádza presilová hra pre Novokuzneck. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť domáci Potapov.

32:13
    Torpedo si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť hosťujúci Garejev.

29:35
    Torpedo si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za hrubosť odchádza sadnúť hosťujúci Černov.

21:34
    Pri domácej bráne sme mohli vidieť poriadnu potýčku, ktorú zinscenoval domáci Valentenko. Ten tvrdo napadol a následne sa pustil do bitky s Mäntyläom. Valentenko si za túto zbytočnosť odpyká trest dve + dve minúty za hrubosť.

14:59
    Novokuzneck si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za vyhodenie puku mimo ľadovej plochy odchádza sadnúť domáci Hietanen.

10:24
    Na rad prichádzajú vylúčenia na oboch stranách. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť domáci Denisov a na dve minúty za nedovolené bránenie hosťujúci Galimov.

04:30
    Torpedo si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za úmyselné vyhodenie puku mimo ľadovej plochy odchádza sadnúť hosťujúci Kuklev.

Góly a asistencie: 1. Salminen (Paršin, Immonen), 18. Paršin (Salminen, Immonen), 36. Bernatsky (Krasnoslobodcev, Kuljomin), 37. Salminen (Denisov, Potapov), 50. Galuzin

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili (Maškovcev) – Hietanen, Bernatsky, Valentenko, Chomitsky, Grigorjev, V. Denisov, Belochvostikov – Paršin, Salminen, Immonen – Wolski, Hodgman, Sčastlivy – Galuzin, Krasnoslobodcev, Kuljomin – Žarkov, Potapov, Iljin – Sentjurin.
    Metallurg Novokuzneck: Ložkin (36. Sorokin)– Giroux, Martynov, Mäntylä, Černov, Arzamascev, Kuklev, Kanarsky, Kapotov – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Garejev, Kartajev, Kosourov – Kurepanov, Vyglazov, Mitrjakov – Valuisky, Jemelin, Lapenkov.

Rozhodca: Rafael Kadyrov, Alexej Ravodin – Dmitrij Goljak, Dmitrij Golovljov