Kazaň – Wigan 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Swansea 1:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Ferreira 2:0 (kon.)
Esbjerg – Elfsborg 1:0 (kon.) | Razgrad – Odesa 1:1 (kon.) | Maribor – Waregem 0:1 (kon.)
APOEL – Bordeaux 2:1 (kon.) | Pandurii – Fiorentina 1:2 (kon.) | Eindhoven – D. Záhreb 2:0 (kon.)
Gallen – Valencia 2:3 (kon.) | Liége – Salzburg 1:3 (kon.) | Tel Aviv – Frankfurt 4:2 (kon.)
Tromso – Machačkala 0:1 (kon.) | Praia – Freiburg 0:0 (kon.) | Guimarães – Real Betis 0:1 (kon.)
Lazio – Limassol 2:1 (kon.) | Légia Varšava – Trabzonspor 0:2 (kon.) | Haifa – Solún 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Genk 2:2 (kon.) | Rijeka – Lyon 1:1 (kon.) | Sevilla – Liberec 1:1 (kon.)
Thun – D.Kyjev 0:2 (kon.) | Tottenham – Tiraspol 2:1 (kon.) | Alkmaar – Karaganda 1:0 (kon.)
APOEL Nikósia
2:1 (1:1)
Girondins Bordeaux
Štvrtok 07.11.2013, 19:00Európska liga

Dnešné stretnutie medzi APOEL FC – Girondins Bordeaux skončilo v prospech domácich 2:1(1:1). Druhý polčas priniesol gól na strane domácich. Presadil sa v 54. minúte Morais. Prakticky celý druhý polčas sa hral o hráča menej na oboch stranách.
    Štatistiky:
    Držanie lopty: 48%-52%
    Strely celkom:8-10
    Strely na bránku: 6-4

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:59:04)

90+4
    Sacko hlavou netriafa bránku a APOEL si môže vydýchnúť.

90+4
    Žltú kartu vidí aj Oliveira za tvrdý zákrok. Hostia zahrajú priamy kop z 30 metrov.

90+3
    Taktiež bez gólovej radosti.

90+3
    A opäť roh pre Bordeaux.

90+2
    Domáci brankár vidí žltú kartu za zdržovanie.

90+1
    Bellionova hlavička netrafila priestor za Pardom. Nechýbalo jej veľa ale Bellion sa právom drží za hlavu.

90+1
    Sackov prízemný center odvracia Oliveira na roh.

90
    Nadstavujú sa +4 minúty.

89
    Odkop od brány Bordeaux. Carrasso sa s výkopom ponáhľa.

88
    Striedanie v tíme APOEL FC: z ihriska odchádza Aloneftis, prichádza Solomou.

88
    Bellionov pokus o center nedopadol podľa jeho predstáv a končí za bránkou Parda.

87
    Domáci sa chystajú na striedanie, no najprv treba prerušiť tlak hostí.

85
    Parda center Saiveta boxuje preč.

85
    Sacko sa snažil predrať cez trojicu domácich hráčov. I keď sa to APOELU nepáči Sacko bol faulovaný a hostia zahrajú skrátený rohový kop.

83
    Hostia sa posnažia ešte dorovnať. Svojím zvyšujúcim tlakom by sa im to mohlo podariť.

83
    Za Bordeaux do skúšal Bellion vysoko nad.

81
    Po rohovom kope nastal pred Carrassom opäť zmätok. Ku koncovke sa dostal Aloneftis, ale gólman hostí nedovolí lopte znovu rozvlniť sieť.

Patrik Ondrovič

Góly: 14. Alexandrou, 54. Morais – 45+2. Sane

Karty:   24. Charalambidis (APO), 90+2. Pardo (APO), 90+4. Oliveira (APO) – 36. N'Guemo (GBO)   50. N'Guemo (GBO)   50. Budmir (APO)

APOEL Nikósia: Pardo – Sérgio, Oliveira, Borda, Cabral – Charalambides (C), Morais, Alexandrou, Vinicius, Aloneftis – Budimir.
    Náhradníci: Chiotis – Guilherme, Benachour, Manduca, Solomou, Sotiriou, Gonçalves.

Girondins Bordeaux: Carrasso (C) – Faubert, Bréchet, Sané, Poundjé – N'Guémo, Sertic, Obraniak, Maurice-Belay – Jussiê, Rolán.
    Náhradníci: Jug, Olimpa – Savić, Planus, Saivet, Bellion, Sacko.

Rozhodca: Delferiere – de Neve, Stalport (Belgicko)