Kazaň – Wigan 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Swansea 1:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Ferreira 2:0 (kon.)
Esbjerg – Elfsborg 1:0 (kon.) | Razgrad – Odesa 1:1 (kon.) | Maribor – Waregem 0:1 (kon.)
APOEL – Bordeaux 2:1 (kon.) | Pandurii – Fiorentina 1:2 (kon.) | Eindhoven – D. Záhreb 2:0 (kon.)
Gallen – Valencia 2:3 (kon.) | Liége – Salzburg 1:3 (kon.) | Tel Aviv – Frankfurt 4:2 (kon.)
Tromso – Machačkala 0:1 (kon.) | Praia – Freiburg 0:0 (kon.) | Guimarães – Real Betis 0:1 (kon.)
Lazio – Limassol 2:1 (kon.) | Légia Varšava – Trabzonspor 0:2 (kon.) | Haifa – Solún 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Genk 2:2 (kon.) | Rijeka – Lyon 1:1 (kon.) | Sevilla – Liberec 1:1 (kon.)
Thun – D.Kyjev 0:2 (kon.) | Tottenham – Tiraspol 2:1 (kon.) | Alkmaar – Karaganda 1:0 (kon.)
FK Krasnodar
1:1 (0:1)
Swansea City
Štvrtok 07.11.2013, 18:00 • Kuban, Krasnodar (RUS) • Európska liga

Tak a je tu koniec dnešného zápasu EL medzi Kubaň Krasnodar a Swansea City , ktorý sa skončil 1:1. V 9.minúte otvoril skóre duelu hráč hostí Bony a v nadstavenom čase , konkrétne v 92.minúte vyrovnal na 1:1 Balde.

Tak ako aj v 1.polčase tak aj v tom druhom sme videli naozaj rýchly a atraktívny futbal so šancami na gól z oboch strán. Už to vyzeralo tak , že si hostia odvezú všetky body ale v nadstavenom čase v 92.minúte žolík z lavičky Baldé vyrovnal na konečných 1:1.

To je na dnes zo zápasu všetko. Lúči sa s vami Miroslav Revaj. Želám vám pekný zvyšok dnešného večera. Dovidenia nabudúce. (19:56:24)

94
    Žltú kartu dostává Dealbent (Kubaň Krasnodar).

92
    Krasnodar dal gól! V nadstavenom čase sa podarilo domácim vyrovnať na 1:1! Ku lopte sa dostal pred 16-tkou hostí Popov , ktorý krásnou prihrávkou našiel BALDEHO a ten si obhodil vybjehajúceho brankára Vorma a vyrovnal tak na 1:1.

91
    Snaha o útočnú akciu domácich končí pri obrancoch hostí.

90
    Rozhodca nadstavuje ešte 4 minúty.

88
    Lopta aj naďalej na kopačkách hostí. Tí si ťukajú pred svojou bránou.

87
    Lopta pre hostí. Tí sa ale s rozohraním autu neponáhľajú a naťahujú čas.

86
    Cissého teraz napodobnil Fidler , ale ani on neuspel.

85
    Cissé to teraz skúšal z väčšej vzdialenosti ale strele bola nepresná a letela vysoko nad.

84
    Hostia opäť pri lopte a nikam sa nehrnú.

82
    Popov stratil loptu a útok hostí sa skončil.

82
    Domáci sa ešte nevzdávajú a aj o 10 hráčoch sa snažia vysoko napádať rozorávku hostí.