Kazaň – Wigan 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Swansea 1:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Ferreira 2:0 (kon.)
Esbjerg – Elfsborg 1:0 (kon.) | Razgrad – Odesa 1:1 (kon.) | Maribor – Waregem 0:1 (kon.)
APOEL – Bordeaux 2:1 (kon.) | Pandurii – Fiorentina 1:2 (kon.) | Eindhoven – D. Záhreb 2:0 (kon.)
Gallen – Valencia 2:3 (kon.) | Liége – Salzburg 1:3 (kon.) | Tel Aviv – Frankfurt 4:2 (kon.)
Tromso – Machačkala 0:1 (kon.) | Praia – Freiburg 0:0 (kon.) | Guimarães – Real Betis 0:1 (kon.)
Lazio – Limassol 2:1 (kon.) | Légia Varšava – Trabzonspor 0:2 (kon.) | Haifa – Solún 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Genk 2:2 (kon.) | Rijeka – Lyon 1:1 (kon.) | Sevilla – Liberec 1:1 (kon.)
Thun – D.Kyjev 0:2 (kon.) | Tottenham – Tiraspol 2:1 (kon.) | Alkmaar – Karaganda 1:0 (kon.)
HNK Rijeka
1:1 (1:1)
Olympique Lyon
Štvrtok 07.11.2013, 21:05 • Kantrida, Rijeka • Európska liga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (23:07:22)

Skončil sa zápas medzi HNK Rijeka a Olympique Lyon a to nerozhodným výsledkom 1:1. V druhom polčase žiaden gól nepadol a domáci si ubránili cenný bod. Hostia aj napriek veľkej útočnej snahe v závere zápasu nedokázali vstreliť víťazný gól a tak aj oni získavajú 1 bod. Remízový výsledok je však pomerne spravodlivý. O góly sa postarali v 14.minúte za hostí Pléa a v 21.minúte za domácich Kramarič.

90+3
    Hostia sú teraz pri lopte ale hlboko na svojej polovici.

90+2
    Gourcuff zahral štandardku na Brianda a ten sa nedokázal gólovo presadiť a loptu má v moci Vargič.

90+1
    Faul na Pléu pred šestnástkou a to je pozícia pre Gourcuffa.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Pokrivač sa mohol stať hrdinom zápasu, ale jeho strelu Gorgelino vyrazil a Benko sa k dorážke už nedostal.

88
    Posledné striedanie v tíme HNK Rijeka: z ihriska odchádza Kvržič, prichádza Mujanovič.

86
    Hostia teraz permanentne dobíjajú bránu Rijeky, ale zatiaľ neúspešne.

85
    Domáci sa v závere zápasu sústredia hlavne na obranu a vyzerá to že z remízou budú spokojní.

84
    Briand to skúšal individuálne cez troch hráčov súpera, ale neuspel.

83
    Striedanie v tíme HNK Rijeka: z ihriska odchádza jediný strelec domácich Kramarič, prichádza Pokrivač.