Kazaň – Wigan 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Swansea 1:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Ferreira 2:0 (kon.)
Esbjerg – Elfsborg 1:0 (kon.) | Razgrad – Odesa 1:1 (kon.) | Maribor – Waregem 0:1 (kon.)
APOEL – Bordeaux 2:1 (kon.) | Pandurii – Fiorentina 1:2 (kon.) | Eindhoven – D. Záhreb 2:0 (kon.)
Gallen – Valencia 2:3 (kon.) | Liége – Salzburg 1:3 (kon.) | Tel Aviv – Frankfurt 4:2 (kon.)
Tromso – Machačkala 0:1 (kon.) | Praia – Freiburg 0:0 (kon.) | Guimarães – Real Betis 0:1 (kon.)
Lazio – Limassol 2:1 (kon.) | Légia Varšava – Trabzonspor 0:2 (kon.) | Haifa – Solún 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Genk 2:2 (kon.) | Rijeka – Lyon 1:1 (kon.) | Sevilla – Liberec 1:1 (kon.)
Thun – D.Kyjev 0:2 (kon.) | Tottenham – Tiraspol 2:1 (kon.) | Alkmaar – Karaganda 1:0 (kon.)
Rapid Viedeň
2:2 (2:1)
KRC Genk
Štvrtok 07.11.2013, 21:05 • Ernst Happel Stadion • Európska liga

V druhom polčase sa hral vyrovnaný zápas. Videli sme len jeden gól o ktorý sa v 61. minúte postaral Buffel a vyrovnal zápas na 2:2. Ja sa s vami lúčim. Ďakujem za pozornosť. (22:56:47)

90+3
    Burgstaller vidí žltú kartu. Pravdepodobne za protesty.

90+2
    Burgstaller z pravej strany pred bránu. Coulibaly odvracia na roh.

90+1
    Rozhodca nadstavil 3 minúty.

90+1
    Prvé striedanie hostí. Camusa nahradil Kumordzi.

90
    Hrá sa posledná minúta zápasu. Uvidíme koľko minút ešte rozhodca nadstaví.

88
    Center z ľavej strany Koteles bez problémov chytá.

88
    Behrendt vypálil z hranice šestnástky a Koteles špičkami prstov vyráža loptu nad bránu.

86
    Posledné striedanie Rapidu v tomto zápase. Ihrisko opúšťa Hofmann a nahradí ho Starkl.