Kazaň – Wigan 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Swansea 1:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Ferreira 2:0 (kon.)
Esbjerg – Elfsborg 1:0 (kon.) | Razgrad – Odesa 1:1 (kon.) | Maribor – Waregem 0:1 (kon.)
APOEL – Bordeaux 2:1 (kon.) | Pandurii – Fiorentina 1:2 (kon.) | Eindhoven – D. Záhreb 2:0 (kon.)
Gallen – Valencia 2:3 (kon.) | Liége – Salzburg 1:3 (kon.) | Tel Aviv – Frankfurt 4:2 (kon.)
Tromso – Machačkala 0:1 (kon.) | Praia – Freiburg 0:0 (kon.) | Guimarães – Real Betis 0:1 (kon.)
Lazio – Limassol 2:1 (kon.) | Légia Varšava – Trabzonspor 0:2 (kon.) | Haifa – Solún 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Genk 2:2 (kon.) | Rijeka – Lyon 1:1 (kon.) | Sevilla – Liberec 1:1 (kon.)
Thun – D.Kyjev 0:2 (kon.) | Tottenham – Tiraspol 2:1 (kon.) | Alkmaar – Karaganda 1:0 (kon.)
Tromso IL
0:1 (0:0)
Anži Machačkala
Štvrtok 07.11.2013, 21:05Európska liga

Skončilo sa nám stretnutie medzi Tromsom a Anži Machačkalou. Kým v prvom polčase dominovali na ihrisku hostia, v tom druhom sa nám hra vyrovnala. V stretnutí sme videli minimum šancí. V 4. minúte nadstaveného času sme videli jeden jediný gól dnešného stretnutia. K lopte sa dostal Mkrtčjan a svojou strelou nedal domácemu brankárovi šancu. Tak na dnes je to odo mňa všetko, ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (23:01:33)

90+4
    Machačkala dala gól!
    Tak toto je doslova neuveriteľné! K lopte sa dostal na hranici pokutového územia KAREN MKRTČJAN a nechytateľnou streľou k žrdi nedal Sahlmanovi šancu. To bola zrejme posledná akcia zápasu.

90+2
    Tesne pred koncom zápasu ešte vidí Griglava žltú kartu.

90+1
    Prebieha nám 1. minúta nadstaveného času, pri lopte Tromso a jeho hráči sa veru nikam neponáhľajú.

90
    No, ale ani rohový kop hostí neslávi úspech! Pri lopte domáci.

89
    Center Bendiksona hostia odvrátili a snažia sa rýchlo zaútočiť.

88
    Nový hráč na ihrisku Johanson ukázal svoje kvality a vybojoval pre svoj tím rohový kop.

86
    V zápätí o loptu hostia prišli, keď sa útočným faulom previnil Mkrtčjan.

85
    Na centrovanú loptu si nabehol Angbwa, no jeho hlavička úspech neslávi.

84
    Po dlhšom čase sa k slovu dostávali hostia. Konkrétne Epureanu, no ten individuálne proti výbornej obrane domácich neuspel, o loptu bol pripravený.

82
    V kombinácii teraz domáci, dokážu niečo vymyslieť v prebiehajúcej poslednej 10 minútovke?

80
    Gatagov má toho už na dnes evidentne dosť. Na zbytok zápasu ho nahradí Serderev.

80
    ...jeho center našiel iba domácich, tí odvracajú loptu do bezpečia.

79
    Anži si vybojovala rohový kop, ten bude zahrávať kto iný ako Gatagov...

78
    A v zápätí aj posledné v radoch Tromso. Stretnutie sa končí pre Espejorda, naopak začína pre Johansona.

77
    Druhé striedanie v tíme Anži. Z ihriska odíde Razak a nahradí ho Sobolev.

76
    A je tu ďalšia, v poradí tretia žltá karta pre hostí. Tento krát Achmedov nedovolene zastavil prenikajúceho súpera a je za to patrične odmenený.

73
    Tromso výborne bráni a nepúšťa svojho súpera do zakončenia. Ak budeme sledovať takýto priebeh aj naďalej, dovolím si tvrdiť, že gól v dnešnom stretnutí neuvidíme.