SR 18 – Topoľčany 5:7 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 0:0 (17:00) | Prievidza – Trnava 3:2 (kon.)
Prešov – Pov. Bystrica 7:2 (kon.) | Senica – Spišská N. Ves 7:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 3:1 (kon.)
HC Dukla Senica
7:1 (4:0, 1:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Nedeľa 03.11.2013, 17:00 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine padli dva góly, oba na strane domácich, keď najprv v 42. minúte Surovkovu strelu dorazil do bránky Šedivý a skóre zápasu uzavrel v 54. minúte Jarolín, keď po peknej kombinácii druhého útoku zakončil do prázdnej bránky Sajdlovu prihrávku. Domáci po dobrom výkone teda zaslúžene berú všetky body za víťazstvo v pomere 7:1. Odo mňa je to na dnes všetko, prajem Vám príjemný zvyšok večera. (19:26:09)

60:00

59:00
    Minúta do konca tretiny, vhadzovanie v pásme domácich.

58:11
    Do konca zápasu sa už zrejme nič vážne zo strany hostí neudeje, domáci hrajú presilovku. Za napadnutie odchádza Gurčík.

57:57
    Spišiaci v pásme, Horváth sa ocitol sám oproti Peksovi, ale trafil iba jeho hruď.

56:23
    Vylúčenie na strane domácich. Za nedovolené bránenie odchádza Sajdl.

56:09
    Domáci hráči aj fanúšikovia sa radujú z gólu, ale rozhodca zrejme gól neuzná.

53:50
    Senica dala gól!
    Peknú kombináciu druhého domáceho útoku zakončuje po prihrávke od Sajdla do prázdnej brány RENÉ JAROLÍN. Asistencie: Jakub Sajdl

53:38
    Hostia v plnom počte.

53:27
    Mikoláškova strela z ostrého uhla končí v Smikovom náručí.

53:02
    Salajkova strela od modrej mierila iba vedľa pravej žrde.

51:38
    Vylúčenie na strane hostí, dve minúty si za Smika odchádza odsedieť Ihnaťo.

51:38
    Domáci v plnom počte.

49:38
    Vylúčenie na strane domácich. Dve minúty pre Mikoláška za seknutie.

49:02
    Vaškovičova strela z prvej, Smik vyráža betónom.

46:22
    Opäť Škovira, ktorý pálil z ľavého kruhu, jeho pokus ale Peksa vyráža.

44:20
    Pekná kombinácia prvého útoku domácich, Surovka však zakončoval nepresne.

41:18
    Domáci opäť navyšujú svoje vedenie. V zmätkoch pred bránkou sa najlepšie zorientoval Surovka, jeho strelu však ešte Smik vyrazil, ale dorážku EDUARDA ŠEDIVÉHO k pravej žŕdke už nedokázal zachytiť. Asistencie: Filip Surovka, Ľubomír Vaškovič

40:30
    Hra opäť pokračuje, domáci v pásme.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Kalináč (Reissmuller), 12. Šúrek (Klučiar, Reissmuller), 12. Šalka (Salajka, Kalináč), 13. Mikolášek, 35. Klučiar (Šedivý, Šúrek), 42. Šedivý (Surovka, Vaškovič), 54. Jarolín (Sajdl) – 37. Ištocy (Džerenga)

HC Dukla Senica: Peksa – Janík, Šedivý, Reissmuller, Gula, Salajka, Ivičič – Klučiar, Vaškovič, Méry, Jarolín, Penák, Mikolášek, Daráš, Surovka, Sajdl, Kalináč, Šúrek, Šalka
    HK Spišská Nová Ves: Gavalier – Gurčík, Hoffman, Džerenga, Horváth, Rojkovič – Koky, Škovira, Gonda, Ihnaťo, Hamrák, Cútt, Ištocy, Findura, Smotrila

Rozhodca: Hauko – Valo, Mĺkvy