Vienna – Znojmo 4:3 (po pr.)
Vienna Capitals
4:3 (0:0, 2:3, 1:0 - 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Piatok 01.11.2013, 17:30 • Albert Schütz Eishalle • bet-at-home ICE Hockey League

52:31
    Schiechl (VIE) dostává dvě minuty. Přesilovka Znojma.

46:42
    Aktivní Rotter dělá Orlům problémy celý zápas, nyní vybojoval přesilovku. Thomas (ZNO) vyloučen za držení.

31:46
    Peter (VIE) na modré sestřelil Procházku, který se skácel na led. Nakonec se zvedl sám a na Orly čeká přesilovka.

21:28
    Blatný (ZNO) zahákoval unikajícího soupeře a dostává 2 minuty. Přesilovka Capitals.

19:06
    Sasu Hovi (ZNO) teď při rozehrávce vypálil puk až do ochranné sítě, dostává 2 minuty za zdržování hry a Orli se budou v závěru třetiny bránit.

14:51
    Havlík (ZNO) u mantinelu po odehrání puku trochu zbytečně dohrál soupeře a dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

12:42
    Domácí hráči i diváci se diví. Thomas dostal v souboji v rohu nezaviněně holí do obličeje. Zatímco blíže stojící rozhodčí zakroutil hlavou, ten vzdálenější vylučuje Fischera (VIE) za vysokou hůl.

06:54
    Bude se vylučovat. Rotter (VIE) ve středním pásmu poslal k ledu jednoho ze znojemských hokejistů, který se jen těžce zvedá. Dvě minuty za nedovolené bránění a přesilovka Orlů.

Lukáš Peroutka

Góly a asistencie: 22. Veideman (Sylvester, Gratton), 34. Ouellette (Ferland, Schlacher), 47. Ferland (Veideman, Sylvester), 65. Klimbacher – 25. Fiala (Procházka, Havlík), 26. Kolarz (Lattner, Blatný), 33. Lattner (Beránek, Pavlikovský)

Vienna Capitals: Zaba (Bauer) – Matheson, Fraser, Fletcher, Veideman, Klimbacher, Schweda, Peter, Puschnik – Fortier, Gratton, Sylvester – Ferland, Ouellette, Schlacher – Keller, Olsson, Hartl – Fisher, Schiechl, Rotter.
    HC LERAM Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Pavlikovský, Kolarz, Thomas, Štach, Sova, Bořuta, Magovac – Lattner, Blatný, Finsterle – Procházka, Fiala, Havlík – Beroun, Šeda, Beránek – Bartoš.

Rozhodca: Berneker, Trilar – Kalb, Raković