Omsk – D. Moskva 0:6 (kon.) | Barys – Viťaz 3:2 (1:0 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Kazaň 3:4 (po pr.)
Jekaterinburg – Novgorod 2:4 (kon.) | S.Moskva – Doneck 2:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Barys Nur-Sultan
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Utorok 08.10.2013, 15:00 • Kazakhstan Sports Palace, Astana (Kazachstan) • KHL

54:29
    Domáci Barys bude hrať v početnej výhode o dvoch mužov! Na dve minúty si za úmyselné vyhodenie puku mimo ľadovej plochy odchádza sadnúť Seleznjov.

53:56
    Astana si zahrá v početnej výhode. Hosťujúci obranca Branislav Mezei obdržal 2+10 minút za napadnutie na oblasť hlavy a krku.

48:15
    Vylučovať sa bude na oboch stranách. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť hosťujúci útočník Hennessy. Na dve minúty za filmovanie pre zmenu domáci útočník Dawes.

36:15
    Viťaz si zahrá v početnej výhode o dvoch mužov. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť domáci Litvinenko.

34:53
    Viťaz Podolsk si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Poliščuk.

31:52
    Barys Astana si opäť zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Golovkov.

29:07
    Barys Astana si zahrá v početnej výhode štyroch na troch. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Sergej Rozin.

27:45
    Vylučovať sa bude na oboch stranách. Po dve minúty za hrubosť si odsedia hráči Gratton a Kokšarov. Na rad prichádza hra štyroch na štyroch.

18:04
    Hosťujúci Viťaz si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť domáci Poliščuk.

13:15
    Hokejisti Barysu hrali už v plnom počte, no tentokrát si zahrajú v početnej výhode. Na trestnú lavicu putuje hosťujúci Koroljov, ktorý sa previnil seknutím.

11:02
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť domáci Antropov.

03:47
    Astana si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené podrazenie odchádza sadnúť obranca Branislav Mezei.

Góly a asistencie: 32. Blochin (Semjonov, Žailauov), 56. Savčenko (Rudenko, Starčenko), rozh. náj. Starčenko – 39. Seleznjov (Hennessy, Šitikov), 46. Topol (Kokšarov, Seleznjov)

Barys Nur-Sultan: Ahonen (Poluektov) – Lundin, Blochin, Savčenko, Lakiza,Litvinenko, Semjonov, Grebenščikov – Dawes, Bochenski, Boyd – Rudenko, Upper, Antropov – Žailauov, Poliščuk, Starčenko – Gratton, Gavrilin, Rachmanov.
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Ivančik) – Chafizulin, Pyett, Rozin, Mezei, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Kudinov, Kudreman – Vasiljev, Iggulden, Afinogenov – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Hennessy, Topol, Makejev – Mamin, Šitikov.

Rozhodca: Alexej Vasiljev, Denis Bondar – Evgeny Petrov, Ivan Fatejev