cz Utorok 08.10.2013, 04:50 • STAPLES Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:20:40)

2. Brad RICHARDS (NYR) 2+0
    3. Willie MITCHELL (LAK) 0+0

Československá stopa v utkání:
    Do dnešního utkání nenastoupil žádný český nebo slovenský hokejista.

A tím zápas končí! Lundqvist zaslouženě přijímá gratulace svých spoluhráčů, i dnes to byl z jeho strany skvělý a jistý výkon, který přispěl k dnešní výhře Rangers na ledě Los Angeles Kings v poměru 3:1. Jediný gól ve třetí třetině zaznamenal ve 45.minutě McDonagh, jenž možná ještě nyní ani pořádně netuší, jak se jeho vyhozený kotouč téměř z vlastního brankoviště, ocitl v brance Kings, po zákroku Jonathana Quicka. Ovšem i tento nepovedený zákrok domácího gólmana jako by podtrhl matný a nejistý výkon celého mužstva a v podstatě i nepovedený vstup Los Angeles do nového ročníku NHL.

60:00

59:48
    Carter nepropasíroval puk do branky z levé strany.

59:41
    Oddechový čas pro domácí.

59:41
    Kopitarův pokus Lundqvist vyráží a hosté to zkouší přes celé kluziště, je z toho ale pouze icing.

59:18
    Až nyní opouští Quick branku, domácí jsou v šesti.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny a domácí se nemohou vymanit z vlastního pásma!

58:37
    Quick musí zasahovat proti střele soupeře od modré, Rangers získali pásmo.

58:30
    Rangers se drží na dostřel od vlastní branky.

57:55
    Stralman počkal za vlastní brankou na dostřídání, na ledě třetí řady.

57:40
    Ale ani ta se nyní do zakončení nedostala a odchází střídat.

57:15
    Domácí mají na ledě opět svou elitní řadu s Kopitarem, Williamsem a Brownem.

56:48
    Ofsajd Justina Williamse na útočné modré, rozhodčí přerušují hru.

56:31
    Ryan McDonagh střílí z voleje od modré, ale jeho pokus nebyl přesný, puk míří vedle branky Kings.

56:05
    Hosté se brání jen za cenu vyhození puku ze třetiny.

55:40
    Mezitím již začala poslední pětiminutovka, domácí v jejím průběhu zvýšili tempo.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 33. Muzzin (M. Richards) – 14. B. Richards (Nash, Stepan), 31. B. Richards (Nash), 45. McDonagh (Boyle)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Regehr, Doughty, Vojnov, Mitchell, Muzzin, Greene – Williams, Kopitar, Brown – Frattin, M. Richards, Carter – Lewis, Stoll, King – Clifford, Fraser, Nolan
    New York Rangers: Lundqvist (Biron) – McDonagh, Girardi, Staal, Del Zotto, Stralman, Moore – B. Richards, Stepan, Nash – Pouliot, Brassard, Zuccarello – Pyatt, Boyle, Callahan – Dorsett, Moore, Asham

Rozhodca: Kowal, Rehman – Miller, Racicot

Diváci: 18118