Znojmo – Moser Medical Graz 99ers 2:3 (2:3 po s.n.)
po s.n. (2:3)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (0:0, 0:0, 2:2, - 0:0)
Moser Medical Graz 99ers
cz Nedeľa 15.09.2013, 17:30 • Zimní stadion Znojmo • bet-at-home ICE Hockey League

Graz právě vstřelil branku!
    Kapitán týmu Olivier Latendresse proměnil samostaný nájezd a Graz odjíždí ze znojemského zimního stadionu jako vítěz.

Latendresse proměnil samostatný nájezd!

Za domácí nastupuje Čech.

59:06
    Velká škoda pro znojemské hokejisty! OLIVER LATENDRESSE zachytil kotouč těsně před Ullbergovou bránou a tečoval kotouč pod horní tyčku.
    Asistence: Manuel Ganahl.

56:00
    Hosté snižují náskok domácích Orlů. Přesnou střelou zasadil kotouč do Ullbergovy svatyně FRANCIS LEMIEUX.
    Asistence: Danny Sabourin.

55:31
    Za hosty vyloučen Labelle (GRA) – meší trest za sekání.

55:21
    Hosté teď ohrozili domácího gólmana, když se téměř celá pětka nahrnula Ullbergovi do výhledu. Domácí gólman se ale blýskl skvělým zákrokem a nadále si drží čisté konto!

50:13
    Za domácí je vyloučen Podešva (ZNO), který si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.

49:22
    Vyloučen Wiedergut (GRA) – dvě plus dvě minuty za sekání.

49:02
    Kinasewich po dobré přihrávce netrefil bránu!

48:36
    Procházka z bezprostřední blízkosti netrefil odkrytou bránu!

47:41
    Orli právě vstřelili branku!
    JIŘÍ BEROUN se dostal do úniku přes jednoho obránce, kterého prostřelil společně s brankářem hostů! Asistence: Adam Havlík a Jan Lattner.

43:27
    Vyloučen Fiala (ZNO) – dvě minuty za nedovolené bránění.

42:15
    Střelu od modré skvěle tečoval JAN LATTNER, který nedal Sabourinovi šanci. Asistence: Adam Havlík.

38:47
    Potrestána hráčská lavice Grazu za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Ryan Kinasewich (GRA).

34:35
    V ještě větší šanci se ocitl Pucher, který ale netrefil odkrytrou bránu!

32:42
    Vyloučen Lemieux (GRA) – dvě minuty za hákování.

30:52
    Kilnar před odkrytou bránou netrefil nabídnutý kotouč!

27:56
    Vyloučen Reinthaler (GRA) – dvě minuty za hrubost.

23:40
    Orli vyhodili kotouč mimo kluziště, vyloučen Lattner (ZNO) – dvě minuty za zdržování hry.

21:49
    Vyloučen Sova (ZNO) – dvě minuty za hru vysokou holí.

19:07
    Vyloučen Lemieux (GRA) – dvě minuty za podražení.

15:26
    Vyloučen Šeda (ZNO) – dvě minuty za hákování. První přesilovka Grazu.

09:22
    Ovšem ne na dlouho! Lattner s Jarůškem se ocitli nebránění před Sabourinem, kterého se naněkolikrát snažili překonat! Hostující brankář vleže jen tak tak odolal!

01:37
    Ale hned jdou do čtyř. Vyloučen Kisanewich (GRA) – dvě minuty za podražení.

Vojta Pojer

Góly a asistencie: 43. Lattner (Havlík), 48. Beroun (Havlík, Lattner) – 56. Lemieux (Sabourin), 60. Latendresse (Ganahl), ?. Latendresse

HC LERAM Orli Znojmo: Ullberg (Čech) – Müller, Thomas, Pavlikovský, Lattner, Sova, Bořuta, Magovac – Procházka, Fiala, Jarůšek – Podešva, Pucher, Havlík – Beroun, Šeda, Beránek – Kilnar, Bartoš, Novák.
    Moser Medical Graz 99ers: Sabourin (Stefaniszin) – Picard, Sertich, Wiedergut, Vanballegooie, Lassen, Coulombe, Reinthaler, Unterweger – Latendresse, Day, Labelle – Lefebvre, Lemieux, Woger – Kisanewich, Moderer, Ganahl – Tolsa, Pohl, Strohmeier.

Rozhodca: Kellner, Kincses – Ettlmayr, Soos