Pov. Bystrica – Topoľčany 3:2 (po pr.) | Spišská N. Ves – Prievidza 2:3 (po pr.) | SR 18 – Michalovce 6:3 (kon.)
Senica – Lipt. Mikuláš 6:1 (kon.) | Prešov – Trnava 2:4 (kon.) | Bardejov – Detva 4:1 (kon.)
HC Dukla Senica
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 15.09.2013, 17:00 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ospravedlňujem sa za prestávku medzi komentármi zapríčinenú výpadkom internetu. Skóre sa už do konca zápasu nezmenilo, zápas sa už len dohrával a Seničania zaslúžene zvíťazili na domácom ľade 6:1. (19:13:35)

60:00

Ospravedlňte dlhšiu prestávku, menšie technické problémy.

54:47
    Špilovu strelu vyráža Peksa na ochrannú sieť.

53:33
    Domáci budú brániť v trojici, za nedovolené bránenie odchádza Jarolín.

52:03
    Šanca hostí na gól v presilovke, 2 minúty pre Mrázika.

51:18
    Teraz niekoľko pekných šancí na strane domácich hráčov, Vaškovič ani Ivičič však nemierili presne.

50:05
    V oslabení sa dostáva do úniku hosťujúci Leskovjanský, Peksa však vyťahuje skvelý zákrok lapačkou.

49:10
    Ďalšia presilovka domáceho tímu, za hákovanie odchádza Bokroš.

48:30
    Zakázané uvľonenie, hra sa presúva pred senického brankára.

47:40
    Aktívni Seničania vo svojom útočnom pásme.

46:45
    V úniku domáci Mikolášek, mieril však k žŕdke, ktorú mal gólman hostí pokrytú.

45:28
    Do šance sa dostal hosťujúci Bartík, ktorý však netrafil puk a sám skončil v bránke domácich.

44:32
    Senica dala gól!
    Puk v útočnom pásme vybojoval ANDREJ MRÁZIK a prudkou strelou ho poslal do bránky hostí. Bez asistencie.

43:59
    Senica sa dostáva do štvorgólového vedenia. Po Klukovej prihrávke sa pekným blafákom presadil aj TOMÁŠ MÉRY. Asistencie: Michal Kluka, Jozef Salajka

42:38
    Po zlej rozohrávke domácich sa do úniku dostal Mach, domáci mu však boli okamžite v pätách, jeho strelu Peksa vykryl.

41:45
    Klukovu strelu brankár vyrazil, dorážke zabránil jeden z obrancov hostí.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sa podarilo skórovať aj hráčom Liptovského Mikuláša, keď v 26. minúte strelil kontaktný gól Bartík, Seničania však zakrátko išli opäť do dvojgólového vedenia zásluhou Jarolína a ten istý hráč v 31. minúte skompletizoval svoj hetrik. Ďalšia tretina začne približne o 18:36.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Jarolín (Ivičič, Méry), 20. Surovka (Mikolášek, Škápik), 28. Jarolín (Haring, Vaškovič), 31. Jarolín (Ivičič, Méry), 44. Méry (Kluka, Salajka), 45. Mrázik – 26. Bartík (Bokroš)

HC Dukla Senica: Peksa (Porubský) – Janík, Škápik, Reissmuller, Mrázik, Gula, Salajka, Ivičič – Vaškovič, Jarolín, Haring – Méry, Sajdl, Kluka – Penák, Surovka, Mikolášek – Líška, Daráš
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Duchoň) – Bakoš, Mezovský, Janči, Klepáč, Špila, Sajko, Galko, Bača – Bokroš, Kuric, Bartík – Leskovjanský, Haščák, Vartovník – Poliaček, Piatka, Mach – Matejka, Čáni

Rozhodca: Valachovič – Otrubčák, Polakovič