Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC Olomouc
cz Štvrtok 29.08.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion • Prípravný zápas

48:39
    Sedmá přesilovka pro Duklu v tomto zápase. Roman Kadela (OLO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

41:13
    Jak už jsem psal, Důras byl při zakončení faulován. Richard Diviš dostává dvě minuty za vysokou hůl.

38:27
    No a aktivita Dukly je korunována přesilovou hrou. Jiří Ondrůšek dostává za zcela evidentní sekání dvě minuty.

34:55
    S přesilovkami se nyní roztrhnul pytel. Martin Janáček (OLO) dostává dvě minuty za krosček.

33:28
    Dlouho to ale platit nebude. Po vypršení přesilovky Dukly domácí opět zakombinovali před Halászem. K puku se sice dostal Davis Škůrek, jenže při vyhození puku byl až moc důrazný a dostává dvě minuty za vystřelení puku mimo led – zdržování hry.

31:03
    Druhá přesilová hra v zápase pro Duklu. Za podražení odchází na lavici hanby Roman Kadela.

26:06
    Druhá přesilová hra pro Olomouc v zápase. Přemysl Tobola dostává dvě minuty za držení protihráče.

08:08
    Na góly je to zatím 0:0. S tímto stavem bude moct udělat něco Olomouc a ukázat svému soupeři, že má lépe zvládnuté přesilovky než její soupeř. Za podražení totiž odchází na trestnou lavici David Březina a je z toho přesilovka hostů.

05:53
    Jakub Kadlec se spolu s Martinem Kuřítkem dral do útoku proti dvěma hráčům Olomouce, takže Davidu Škůrkovi nezbylo nic jiného, než jihlavské "Kuře" zahákovat a dostává tak dvě minuty.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 34. Podlipnik (Důras) – 35. Knotek (Janáček), 60. Bartoň (Kucharczyk, Diviš)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Jícha, Dobrovolný, Tobola P., Jaroš, Podlipnik, Štebih, Kaláb – Kadlec, Hubáček, Vysloužil, Velecký, Prokš, Malec, Zeman, Čachotský, Březina, Mikeš, Kuřítko, Důras
    HC Olomouc: Halász (Vošvrda) – Bartoň, Ondrůšek, Kadela, Janáček, Jaroměřský, Škůrek – Rác, Pekr, Švaňhal, Herman, Řípa, Lehečka, Králík, Kucharczyk, Diviš, Selingr, Knotek

Rozhodca: Hejduk – Polák, Vokurka