Sparta Praha – Táborsko 3:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 4:1 (kon.)
Jablonec – Příbram 0:1 (kon.) | Brno – Pardubice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Plzeň 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Třinec – Slovácko 0:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
4:1 (3:0)
FK Dukla Praha
cz Pondelok 19.08.2013, 17:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Juniorská liga (CZ)

90
    Juroška si ve středu hřiště pomohl nedovoleným zákrokem, za což obdržel žlutou kartu.

79
    Nejspíš poslední střídání domácích. Ondřeje Ševčíka nahradí Štěrba.

78
    Fišer dostal perfektní pas do běhu, gólmana Dukly však obejít nedokázal. Malý byl rychle na zemi a možná i se štěstím míč lapil.

72
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na rozdíl tří branek. Obrana Sigmy nedokázala pokrýt hostující útok, během kterého přišel centr z pravé strany. Na zadní tyči číhající PATRIK TOMAN, neměl těžkou úlohu.

71
    Čtvrté střídání na straně Dukly. Kolmistr pro dnešek dohrál, naopak příležitost ukázat se má Hrazdíra.

67
    Další střídání Sigmy. Hřiště opustil Kalvach, místo něhož přišel Petr Ševčík.

66
    Utkání skončilo pro hostujícího Vopata, novým hráčem na hřišti je Toman.

62
    Druhé střídání domácích. Hřiště opouští Hladík, místo kterého si ve zbývající půl hodince zahraje Fišer.

59
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí střílí již čtvrtou branku. Za obranu soupeře obdržel přihrávku MICHAL HOLUB, který prostřelil brankáře soupeře.

58
    Hlavička hostujícího hráče byla jeho dnešním posledním dotekem s míčem. Odcházejícího Reitera na hřišti nahradí Tetour.

56
    Domácí Seibert zastavil pronikajícího Kolmistra a od hlavního sudího inkasuje žluté napomenutí.

50
    Velká příležitost hostů. Kolmistr si narazil s Vopatem, který jej vybídl ke zakončení z dobré pozice. Nepříliš razantní pokus mířící k pravé tyči Chvěja se štěstím chytil.

46
    Obě mužstva do druhé půle posílají po jednom novém hráči. Za domácí si ve druhé půli zahraje Seibert, který nahradil Kubečka. V hostujícím dresu už více neuvidíme Bartůňka, místo něhož nyní hraje Klar.

41
    Hanáci pár minut před přestávkou navyšují vedení. Rychlý útok do otevřené obrany předvedl Stříž, který z pravé strany předložil míč TOMÁŠI LANGEROVI, který střelou do protipohybu vsítil třetí branku svého týmu.

29
    Hosté měli příležitost srovnat. V rychlé akci centroval z levého křídla Kolmistr. Míč směřoval na zadní tyč na Bartůňka, který mohl hlavou zakončit do odkryté klece. Těsně před ním ovšem zasáhl jeden z domácích obránců a akci soupeře přerušil.

27
    Domácí tým se ujímá dvoubrankového vedení. Po hrubém zaváhání gólmana Dukly, který při vyběhnutí ztratil míč, se MICHAL STŘÍŽ perfektně zorientoval a technickou střelou poslal míč do sítě.

21
    Hanáci přehráli ve středu pole soupeře a udeřili. Na levém křídle odcentroval míč do vápna Stříž, jehož pas našel MICHALA HOLUBA. Domácí hráč v těsném souboji s gólmanem Malým uspěl a poslal míč za jeho záda.

19
    Velká příležitost hostů. Do vápna Sigmy se vřítil s míčem na kopačce Vopat, nastřelil však jen vyběhnutého gólmana Sigmy. Následná dorážka Fryčera byla tečována na roh.

17
    Hostujícímu brankáři projela malá domů pod kopačkou, naštěstí pro Pražany ale Malý stačil pomalý míč zastihnout ještě před brankovou čárou.

10
    K ráně v šestnáctce se odhodlal Fryčer, jehož prudký projekti donutil gólmana Sigmy jít na zem. Z následného rohového kopu opět zakončoval Fryčer, tentokrát nad.