Sparta Praha – Táborsko 3:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 4:1 (kon.)
Jablonec – Příbram 0:1 (kon.) | Brno – Pardubice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Plzeň 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Třinec – Slovácko 0:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
4:1 (3:0)
FK Dukla Praha
cz Pondelok 19.08.2013, 17:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Juniorská liga (CZ)

72
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na rozdíl tří branek. Obrana Sigmy nedokázala pokrýt hostující útok, během kterého přišel centr z pravé strany. Na zadní tyči číhající PATRIK TOMAN, neměl těžkou úlohu.

59
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí střílí již čtvrtou branku. Za obranu soupeře obdržel přihrávku MICHAL HOLUB, který prostřelil brankáře soupeře.

41
    Hanáci pár minut před přestávkou navyšují vedení. Rychlý útok do otevřené obrany předvedl Stříž, který z pravé strany předložil míč TOMÁŠI LANGEROVI, který střelou do protipohybu vsítil třetí branku svého týmu.

27
    Domácí tým se ujímá dvoubrankového vedení. Po hrubém zaváhání gólmana Dukly, který při vyběhnutí ztratil míč, se MICHAL STŘÍŽ perfektně zorientoval a technickou střelou poslal míč do sítě.

21
    Hanáci přehráli ve středu pole soupeře a udeřili. Na levém křídle odcentroval míč do vápna Stříž, jehož pas našel MICHALA HOLUBA. Domácí hráč v těsném souboji s gólmanem Malým uspěl a poslal míč za jeho záda.