Sparta Praha – Táborsko 3:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 4:1 (kon.)
Jablonec – Příbram 0:1 (kon.) | Brno – Pardubice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Plzeň 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Třinec – Slovácko 0:0 (kon.)
FK Jablonec
0:1 (0:0)
FK Příbram
cz Pondelok 19.08.2013, 15:30Juniorská liga (CZ)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. Na počtenou. (17:25:53)

A je dobojováno. V zajímavém utkání nakonec bere všechny tři body hostující Příbram, která vyhrála 1:0. Vítězství hostů se ale nerodilo vůbec lehce. Domácí byli aktivnější, v 52. minutě byl navíc vyloučen hostující Kilián, a to byla obrovská šance pro Jablonec. Domácí se stále tlačili dopředu, jenže se neprosadili. V 87. minutě fauloval Hronek a nařízenou penaltu proměnil Martin Kraus. Další branka už nepadla a hosté si tedy odvezli cenné tři body.

90+2
    Vypadá to, že je rozhodnuto. Domácí se nemohou dostat před branku hostů a Příbram si tedy odveze velmi cenné tři body.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí se snaží a tlačí se dopředu.

87
    Příbram právě vstřelila branku!
    K míči se postavil MARTIN KRAUS, který pokutový kop s přehledem proměnil a Příbram jde tedy i v deseti do vedení.

86
    Byla nařízena penalta. Hronek fauloval a je tu penalta pro Příbram!

83
    A vzápětí Vukadinovič střídá. Nahradil ho Štemberk.

82
    Žlutou kartu uviděl domácí Vukadinovič.

81
    Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a na první branku stále čekáme.

81
    A další roh pro hosty.

80
    Rohový kop pro Příbram.

77
    Domácí se snaží, tlačí, ale hosté pozorně brání a navíc chodí do hodně nebezpečných brejků, takže domácí zadáci se musí mít na pozoru. Konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

76
    I tentokrát byl Vukadinovič v ofsajdu.

74
    Aktivního Vukadinoviče zastavil opět pomezní rozhodčí, ofsajd.

71
    Z dálky to zkusil hostující Kaymba, ale jeho projektil nebyl tentokrát vůbec přesný a míč nezastavila ani ochranná síť za brankou.