Manchester City
4:0 (2:0)
Newcastle United
Pondelok 19.08.2013, 21:00Anglická Premier League

V druhom polčase domáci pridali ešte dva góly, keď sa v 50. minúte presadil z priameho kopu Yaya Touré a v 75. minúte Samir Nasri. Manuel Pellegrini tak začal veľmi dobre. Domácich môže mrzieť strata Vincenta Kompanyho, no predvedený výkon stál zato. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:55:45)

90+
    Yaya Touré teraz držal loptu asi 10 sekúnd a nikto ho nenapádal. Hostia sú už úplne odovzdaní.

90+
    Navasov center od rohovej zástavky bol odvrátený Sissokom. Po loptu si vybehol Hart, ktorý zakladá už asi poslednú akciu domácich.

90+
    Aj po Krulovom odkope sú domáci pri lopte. Totálna dominancia v dnešnom zápase v podaní Citizens.

90+
    Zápas sa nám predĺži ešte o tri minúty.

90+
    Clichyho center a následná Negredova strela do oblakov...

90
    Domáci ešte stále obliehajú vápno hostí.

90
    Nasri a Džeko išli teraz dvaja na jedného, no druhý menovaný nedokázal Krula prekonať.

89
    Hrajú sa posledné minúty zápasu a domáci hráči aj priaznivci si to naplno užívajú. Fanúšikovia spievajú hymnu Blue Moon.

88
    Citizens sa prezentujú skvelým útočným futbalom. Manuel Pellegrini dal City potrebnú šťavu, no uvidíme dokedy im to vydrží.

86
    Negredov gól nebol uznaný. Ospravedlňujem sa, no záber na rozhodcu so zdvihnutou zástavkou prišiel príliš neskoro.

86
    Prvý dotyk Negreda s loptou a hneď vybojoval pre svoj tím rohový kop.

85
    Do konca zápasu ostáva niečo okolo päť minút. Domáci sú určite nadmieru spokojný s výsledkom, no je pravdou, že mohli vyhrávať minimálne 6:0.

84
    Loptu si teraz vymenil Zabaleta s Garciom a center prvého menovaného nenašiel adresáta.

83
    Musím podotknúť, že väčšina akcií Citizens ide cez Jesusa Navasa, ktorého centre majú skvelú presnosť.

82
    Domáci majú všetko pod svojou kontrolou. Opäť kombinujú a vyčkávajú na chybu súpera.