Sevilla – Atlético Madrid 1:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Elche 3:0 (kon.) | Vigo – Espanyol 2:2 (kon.)
Almería – Villarreal 2:3 (kon.)
Rayo Vallecano
3:0 (2:0)
Elche CF
Pondelok 19.08.2013, 20:00 • Estadio del Rayo Vallecano • Španielska LaLiga

A je koniec! Rayo Vallecano tak dnešný zápas vyhráva rozdielom triedy, keď Bueno pridal druhý gól v 74. minúte a obrana domácich už zostala do konca zápasu stopercentná. Po treťom inkasovanom góle, už nemali hostia ani tendenciu s výsledkom niečo spraviť.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (21:52:24)

90+1
    Aj v nadstavenom čase sledujeme trend z posledných minút a tým je hra v strednej časti ihriska, zápas sa nám chýli ku koncu.

90
    Beží nám posledná minúta riadnej hracej doby, štvrtý rozhodca ukazuje, že nadstavovať nad rámec riadneho hracieho času sa budú 2 minúty.

89
    Hra sa tak presúva znova do stredu ihriska, brankári sa v posledných minútach veru príliš veľa nenarobili.

88
    Po ďalšej kombinácii hostia nezískali ani len rohový kop, lopta sa mimo hracej plochy odrazila od útočníka Elche.

87
    Po ľavom krídle si s loptou nabiehal Coro, ten ale nemal komu vpredu prihrať a tak loptu len odovzdal súperovi.

86
    Po krátkej chvíli boli hostia odzbrojení a loptu dopredu ťahá Larrivey.

85
    Na útočný výlet sa teraz vydalo Elche CF, avšak nedostávajú sa na dostrel Cobeñovej brány.

83
    Aj naďalej sa ale hrá na polovici Elche, domáci svojmu súperovi absolútne nič nedovoľujú.

82
    Zápas sa viac menej dohráva, už ani jeden z tímov neukazuje takú iniciatívu smerom dopredu.

80
    Teraz nastala trošku komická situácia, odrazená lopta priletela k striedačke hostí, kde poslala k zemi jedného člena bezpečnostnej služby.

80
    Je vidieť, že domáci hráči sú pri chuti, hrajú v pohode a s rozhľadom, súpera do ničoho nepúšťajú.

79
    Bangoura posielal ďalšiu nebezpečnú loptu popred bránu hostí, Larriveymu chýbal jediný krok a mohlo byť 4:0.

77
    Posledný krát strieda aj domáci tím, z ihriska odchádza Galeano, na jeho miesto vybieha Adrián.

77
    Hostia sa ešte snažia spraviť niečo s výsledkom, nedarí sa im to však, loptu nedokážu dotiahnuť na dostrel Cobeñovej brány.

76
    Prichádza posledné striedanie na strane hostí, z ihriska odchádza Aaron Níguez, toho nahradí I'Anson.

75
    Tak zdá sa, že majú domáci víťazstvo vo vrecku, do konca stretnutia zostáva 15 minút a trojgólové vedenie je už naozaj priepastné.

74
    Rayo Vallecano dalo gól! Naopak, gól prišiel na opačnej strane, takmer cez kopirák rovnaký ako ten posledný, ALBERTO BUENO si loptu potiahol až k šestnástke a takmer z 20 metrov vypálil delovku, po ktorej sa Manu Herrera iba bezmocne natiahol. Bueno tak strieľa dnes svoj druhý gól a zvyšuje na 3:0.