CFC Janov – Inter 0:0 (kon.) | Fiorentina – Palermo 1:0 (kon.) | Chievo – Turín 1:1 (kon.)
Udinese – Bergamo 2:1 (kon.) | Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.) | Neapol – Siena 2:1 (kon.)
Parma – Bologna 0:2 (kon.) | AC Miláno – AS Rím 0:0 (kon.)
AC Miláno
0:0 (0:0)
AS Rím
Nedeľa 12.05.2013, 20:45Talianska Seria A

90+4
    Tak zdá sa, že s kartovými previnilcami sa nám v týchto minútach roztrhlo vrece.
    Constant vidí za žltú kartu za faul na prenikajúceho Lamelu.

90+2
    Tak máme tu aj druhú červenú kartu v dnešnom stretnutí.
    Vidí ju kapitán AS za faul lakťom na Mexésa.

88
    Burdisso si vypýtal žltú kartu, za faul na prenikajúceho hráča domácich.

82
    Svoje posledné striedanie pripravili aj hostia. Stretnutie sa končí pre Osvalda. Do hry zasiahne Destro.

81
    Mathieu Flamini v dnešnom zápase končí. Na jeho miesto prichádza Pazzini.

78
    Domáci pripravili svoje druhé striedanie.
    Z hry odchádza v druhom polčase málo aktívny Boateng, na jeho miesto prichádza Nocerino.

77
    Massimo Ambrosini si vypýtal za svoj zákrok na Tottiho žltú kartu.

76
    Obrovská šanca na otvorenie skóre na domácej strane. Do nej sa dostal Mathieu Flamini, bránku síce trafil, no svoje miesto si Lobont dokázal zastať.

73
    Hostia pripravili aj druhú striedanie. Z hry odišiel ich najaktívnejší hráč Marquinho, nahradí ho Florenzi.

73
    Prvú žltú kartu v tomto strenutí vidí aj hráč AS a je to Dodo.

71
    Striedajú aj domáci, z hry odišiel El Shaarawy, ktorý sa už dlhšie svojej lavičke sťažoval na nešpecifikované zranenie dolných končatín. Na jeho miesto prichádza Robinho.

70
    Máme tu prvé striedanie v dnešnom stretnutí.
    Z ihriska odišiel Perrotta, na jeho miesto prichádza Pjanić.

52
    Teraz ale dobrá šanca AS. Do lopty sa oprel Totti, a jeho strela míňa bránku Abbiatiho iba o pár centimetrov.

41
    Teraz navyše prichádza veľmi zaujímavá situácia. Sulley Muntari toľko protestoval u rozhodcu až si vypýtal červenú kartu. Nasleduje tak vyše 50 minútová presilovka hostí.

40
    Balotelli si teraz navyše vypýtal za svoj zákrok na Marquinhosa žltú kartu.

31
    Balotelli ukázal, prečo je tak často kritizovaným hráčom. Dokázal si spracovať ideálny center, no myslel si asi, že lopta sa dokotúľa do brány sama a tak poslal len veľmi jednoduchú strelu na Lobonta, ktorý ju nemal problém pokryť.