Rayo Vallecano – Valencia 0:4 (kon.) | Real Betis – Vigo 1:0 (kon.) | Atlético Madrid – Barcelona 1:2 (kon.)
Malaga – Sevilla 0:0 (kon.)
Atlético Madrid
1:2 (0:0)
FC Barcelona
Nedeľa 12.05.2013, 19:00Španielska LaLiga

Máme za sebou nie až tak atraktívny zápas. Domáci mali viac z hry, hostia boli však efektívnejší a mali aj kusisko šťastia. V druhom polčase otvoril skóre zápasu kanonier Falcao, aby v 72. minúte vyrovnal Sánchez. Do vedenia poslal hostí paradoxne domáci Gabi, ktorý si strelil vlastný gól.Katalánci tak môžu oslavovať okrem titulu aj dnešné cenné víťazstvo z prestížneho zápasuJa sa s Vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:54:17)

90+3
    Domáci ešte mali možnosť kopať štandartku, po ktorej išiel do vápna aj Courtois, nič z toho už však nevyťažili.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty nad rámec.

90
    Žltú kartu dostal domáci Insua. Dostal ju presne na konci riadnej hracej doby.

89
    Zatiaľ nie je známe čo sa stalo Lionelovi Messimu, ten sedí na lavičke a vyzerá to tak, že už je aj zbalený.

89
    Zápas sa blíži ku koncu. Loptu majú hostia z Katalánska, ktorí šetria čas.

89
    Messi je už na lavičke hostí prezlečený a do zápasu už nezasiahne.

88
    Po centri Kokeho v šestnástke fauloval Costa brankára Pinta a rozohrávať môžu hostia.

87
    Strela Diega Costu bol tečovaná obranou a išla mimo, napriek tomu ju Pinto vyrazil na roh.

86
    Stále sa hraje na polovici Barcelony, hostia pohodlne držia vedenie.

84
    Hráči Atletica získali loptu späť, lenže cez pevnú obranu Barcelony sa budú len ťažko presadzovať.

83
    Pri lopte sú opäť hráči Barcelony.

82
    Insúa sa rútil ako buldozér do zakončenia. Prvý pokus bol zblkovaný a druhý smeroval and bránku.

81
    Piqué parádnym sklzom zastavil Diega Costu, domáci budú zahrávať aut.

80
    Barcelona aj v desiatich skórovala a v zápase tak už vedie 2:1. Messi už do zápasu pravdepodobne nezasiahne.

79
    Barcelona dala gól!

Po rýchlom protiútoku sa k strele dostal Villa po Tellovej prihrávke. Lopta mierila mimo bránu, lenže trafila stehno GABIHO, ktorý si loptu posiela do vlastnej brány.