CFC Janov – Inter 0:0 (kon.) | Fiorentina – Palermo 1:0 (kon.) | Chievo – Turín 1:1 (kon.)
Udinese – Bergamo 2:1 (kon.) | Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.) | Neapol – Siena 2:1 (kon.)
Parma – Bologna 0:2 (kon.) | AC Miláno – AS Rím 0:0 (kon.)
AC Miláno
0:0 (0:0)
AS Rím
Nedeľa 12.05.2013, 20:45Talianska Seria A

Tak stretnutie je na svojom konci.
    V tomto derby zápase sme gól nevideli. Zápas sa niesol vo veľmi nervóznom tempe, o čom svedčí aj počet kartových previnilcov. Ani jeden z tímov nedokázal premeniť zopár svojich šancí a tak sa teda zrodila bez gólová remíza.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem dobrú noc. (22:46:36)

90+6
    Jedná z posledných striel v dnešnom stretnutí o ktorú sa postaral Lamela. Jeho strelu však Abbiati chytá.

90+4
    Tak zdá sa, že s kartovými previnilcami sa nám v týchto minútach roztrhlo vrece.
    Constant vidí za žltú kartu za faul na prenikajúceho Lamelu.

90+2
    Tak máme tu aj druhú červenú kartu v dnešnom stretnutí.
    Vidí ju kapitán AS za faul lakťom na Mexésa.

90+2
    Balotelliho rohový kop však nenašiel žiadneho adresátora.

90+1
    Lobontovu bránku sa snažil ohroziť Balotelli, no jeho polo center polo prihrávku bola zblokovaná na rohový kop.

90+1
    Začal sa nám už nadstavený čas. Rocchi bude nadstavovať ešte 6 minút!

89
    Totti vidí žltú kartu za zdržovanie hry.

89
    Jeden z posledných rohových kopov v dnešnom stretnutí a teda aj jedna z posledných možností na otvorenie skóre. Rohový kop budú zahrávať hostia.

88
    Burdisso si vypýtal žltú kartu, za faul na prenikajúceho hráča domácich.

87
    Hosťujúci Lamela sa teraz dožadoval pokutového kopu. Rozhodca Rocchi je ale neoblomný, na túto hereckú vložku mu neskočil.

85
    Začalo sa nám posledných 5 minút stretnutia. V ktorom zatiaľ gól nepadol.
    Doplním ešte zaujímavú situáciu, že AC sa na domácom ihrisku gól nepodarilo streliť z 18 stretnutí iba 3 krát.

84
    Rohový kop zahrával Pjanic, no ani táto štandardka gólom nekončí.

83
    Bradley to teraz skúšal centrovanou loptou do šestnástky AC, no jeho center je odvrátený na rohový kop.

82
    Svoje posledné striedanie pripravili aj hostia. Stretnutie sa končí pre Osvalda. Do hry zasiahne Destro.

81
    Mathieu Flamini v dnešnom zápase končí. Na jeho miesto prichádza Pazzini.

81
    Do lopty sa teraz oprel Pjanic, no jeho strela míňa Abbiatiho bránku.

78
    Domáci pripravili svoje druhé striedanie.
    Z hry odchádza v druhom polčase málo aktívny Boateng, na jeho miesto prichádza Nocerino.