Rayo Vallecano – Valencia 0:4 (kon.) | Real Betis – Vigo 1:0 (kon.) | Atlético Madrid – Barcelona 1:2 (kon.)
Malaga – Sevilla 0:0 (kon.)
Real Betis
1:0 (0:0)
Celta Vigo
Nedeľa 12.05.2013, 17:00Španielska LaLiga

A moja predpoveď sa stala skutočnosťou. Máme za sebou nie veľmi atraktívny zápas. Hral sa priemerný futbal. V prvom polčase mali viac z hry domáci, ale Betis svoje príležitosti aj kvôli ofsajdom nevyužil. Neskôr sa do hry dostali aj hostia, ktorý bojujú o záchranu, ale v druhom polčase sa nevedeli dostať k výraznejšiemu tlaku a hlavne bolo to bez nebezpečnej strely. Domáci dali z prvej priležitoti v druhom polčase gól a potom už len zápas kontrolovali. To je nateraz odo mňa všetko, ale za chvíľu sa stretneme pri zápase Atletico Madrid – FC Barcelona. Prajem pekný zvyšok večera. (18:52:18)

90+3
    V nadstavení sa k ničomu výraznému hostia nedostali a pravdepodobne si to už Betis postráži,

88
    Betis odkopáva loptu len do bezpečného územia a teraz už na brejky nemyslí. Výsledok 1:0 sa snažia ubrániť.

86
    Betis sa pri útočnej snahe dostáva k celkom zaujímavým brejkom. Teraz po spiatočnej prihrávke zakončoval Paulao.

85
    Celta Vigo to teraz skúša najmä pomocou dlhých lôpt, ktoré nakopáva pred Adriana.

84
    Betis dobre hraje v defenzíve , napúšťa súpera do výraznejších príležitostí.

82
    Posledné striedanie zápasu. Pranjič nastupuje namiesto Johnyho.

81
    Hostia sa snažia ako sa len dá, ale domáci urputne bránia tesný výsledok.

80
    Domáci teraz bránia tesný výsledok aj za cenu faulov. Previnil sa Pérez.

78
    Druhé striedanie hostí. Do zápasu zasiahne Toni a stretnutie skončilo pre Laga.

76
    Hra je plná nepresností...

75
    Striedajúci Vadillo je potrestaný žltou kartou. Celkovo to je už 3:3 na žlté karty.

74
    Mohlo byť už 2:0 ! Domáci Benat by však musel trafiť o niečo lepšie. Jeho strela smerovala do pravej tyče !