Lokeren – Waregem 2:3 (kon.)
Sporting Lokeren
2:3 (2:0)
SV Zulte Waregem
cz Sobota 11.05.2013, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

Dnešní zápas je u konce. Po pěti brankách nakonec vítězí Waregem, který otočil vývoj zápasu ze stavu 2:0 na 2:3 a připisuje si do tabulky další tři body. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalšího online přenosu opět na počtenou! (21:56:40)

90+1
    Vidíme zřejmě poslední akci Lokerenu, která končí velkým neúspěchem a hosté jdou do protiútoku.

90
    Zápas se nám prodlouží o celé dvě minuty.

89
    Za malou chvíli se na světelné tabuli objeví kolik minut nastaví hlavní rozhodčí k druhému poločasu.

88
    Konec utkání se nám blíží velmi rychle a domácí hráči stále ztrácejí na Waregem jednu branku.

87
    Hosté mají další možnost zahrát přímý kop ze slibné pozice a to z hranice pokutového území. Tentokrát se míč odráží mimo bránu Laziće.

85
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Pauw, přichází Dutra.

85
    Na trávníku se přiostřuje v osobních soubojích a je jen štěstí, že hráči si z těchto soubojů ještě neodnesli žádné zranění.

82
    Bossut bere míč do své náruče a vykopává míč za polovinu hřiště, kde provádí hlavičkový souboj Overmeire a Hazard.

80
    Startuje poslední desetiminutovka dnešního utkání, ve které se ještě může stát cokoliv.

79
    Hráči v černých dresech mají slibnou šanci z přímého kopu. Uvidíme, zda promění tuto výzvu.

78
    Domácí hráči z Lokerenu nemají o co přijít, a tak všechny síly dávají do útoku a snaží se vyrovnat toto utkání.

77
    Všechny určitě teď zajímá, co se bude odehrávat na hřišti v dalších minutách a jak se s nepříznivým skóre poperou domácí hráči.

75
    Waregem právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Za tři minuty dokázali hosté skórovat hned dvakrát a otočili vývoj zápasu na svou stranu. Z přímého kopu se trefil DE FAUW, který zařizuje vedení Waregemu.

75
    Mijat Marić fauloval a vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.

73
    Domácí opět faulují a Waregemu se naskytla další šance přímého kopu z nebezpečné pozice.

72
    Přece jen je vyrovnáno! Opakuje se podobná situace jako u prvního gólu, když se k centrovanému míči dostal MALANDA ADJE, který hlavičkou prostřelil Laziće a vyrovnává stav utkání.

70
    Hosté bojují do posledních sil a pokoušejí se ještě otočit vývoj zápasu na svou stranu.

68
    Útočníci Waregemu, Hazard a Conté se ocitli v ofsajdové pasti, a tak je přerušena gólová šance hostů.