Příbram – Sigma Olomouc 0:2 (kon.) | Plzeň – Slavia 0:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 0:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
SK Slavia Praha
cz Sobota 11.05.2013, 18:00Gambrinus liga

Z Plzně je to vše, děkujeme za pozornost! (20:17:04)

Plzeňská Viktoria na své cestě za mistrovským titulem zaváhala a nahrála tak Spartě, která se může zítra dotáhnout na dva body. Utkání rozhodlo sólo Milana Škody z 15. minuty utkání. I když Plzeň hrála od 19. minuty přesilovku, využít ji nedokázala. Zrestartovaná Slavia si tak ze západních Čech odváží cenné vítězství v poměru 1:0.

90+4
    Procházka v souboji s Feninem neuspěl a hosté budou zahrávat ještě v samotném závěru rohový kop.

90+4
    Čontofalský ještě dostává žlutou kartu za otálení s rozehrávkou.

90+4
    Procházkovi je odpískán ofsajd. Tímto zřejmě končí plzeňské naděje na vyrovnání.

90+3
    Rajtoral se dostal do souboje s Čontofalským, ale při brankáři Slavie dnes prostě stojí štěstěna.

90+2
    I tentokráte se o vysoký centr postaral dnes bezchybný Kamil Čontofalský.

90+1
    Mičola zahrál po Horváthově přiťuknutí rukou, a Plzeň má tedy k dispozici ještě jeden přímý kop kousek před vápnem hostů.

90
    Limberský vracel dlouhý centr hlavou před brankáře Čontofalského. Kolář ale na jeho myšlenu nestihl zareagovat a k balonu se už nedostal.

89
    I další centr Řezníka končí neúspěchem a následuje poslední střídání domácích. Martin Fillo vystřídal Vladimíra Daridu.

87
    Po zdlouhavé rozehrávce Kisela Fenin ztrácí balon a Plzeňané se okamžitě ženou vpřed.

86
    Rajtoralův prudký centr chytá Čontofalský.

85
    Tecl už neměl komu přihrát a slávisté jej odzbrojili. Svůj protiútok však nedokázali zakončit, a hra se tedy opět stěhuje na útočnou polovinu domácích.

84
    Petrák teď u autové čáry zfauloval Řezníka. Následný Horváthův centr však opět končí jen v náruči brankáře Čontofalského.