Düsseldorf – Norimberk 1:2 (kon.) | Fürth – Freiburg 1:2 (kon.) | Mainz – Mönchengladbach 2:4 (kon.)
Hoffenheim – Hamburger 1:4 (kon.) | Brémy – Frankfurt 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 3:3 (kon.)
Leverkusen – Hannover 3:1 (kon.) | Schalke – Stuttgart 1:2 (kon.) | Bayern – Augsburg 3:0 (kon.)
Werder Brémy
1:1 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 11.05.2013, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga

Máme za sebou veľmi zaujímavý zápas predposledného kola nemeckej najvyššej futbalovej súťaže – Bundesligy. V stretnutí Werder Brémy – Eintracht Frankfurt padli 2 góly a tímy si body rozdelia. Na oboch stranách sme videli veľmi pekný kombinačný futbal, domáci boli aktívnejší v prvom polčase, hostia zase v tom druhom. To je odo mňa na dnes všetko, lúči sa s Vami Lukáš Pancurák. Ostaňte aj naďalej verní Onlajny.eu. Prajem pekný zvyšok soboty. (17:26:13)

90+2
    Domáci mali ešte možnosť štandartky od stredového kruhu, lopta ale končí v aute a rozhodca píska koniec!

90+2
    Prvú minútu nadstavenia máme za sebou, nepriniesla ohrozenie ani jednej brány.

90+1
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

88
    Armin Veh posledný krát strieda, odišiel Aigner, prišiel Celozzi.

88
    Aigner svojím centrom nikoho nenašiel, domáci majú čas na rozohrávku.

87
    Domáci si pomáhajú s rozohrávkou brankárom. Ten posiela ďalekonosnú prihrávku, ktorú ani jeden z jeho spoluhráčom nezachytil.

85
    Ďalšie striedanie hostí, Matmoura nahradí Stendera.

82
    A prvé striedanie aj na strane hostí, odišiel Inui, zápas dohrá Djakpa.

82
    Vidíme druhé striedanie na strane domácich, odchádza Yildrim, prichádza Akpala.

81
    2 rohové kopy pre domácich, nevyťažili z nich nič.

78
    Aigner si počkal pri ľavej tyči na center, ten bol však privysoký...

77
    Ani na dvakrát nedokázal center nikto z domácich poslať do priestoru brány.

76
    Domáci budú po odvrátenom centri zahrávať rohový kop.

75
    Domáci sa teraz vybrali do útoku, hostia ich zastavili za cenu autového vhadzovania.

74
    Tento gól hostí po štandartnej situácii samozrejme nebude uznaný kvôli ofsajdovému verdiktu.

72
    Konečne vidíme futbal, na ktorý sa dá pozerať. Šance na oboch stranách, v prvom polčase mali herne navrch domáci, v tom druhom mierne hostia.

69
    Obrana hostí pomaly postupuje smerom k bráne domácich, musí si ale dať pozor na protiútoky. Ten Hantov zneškodnill Jung.