Düsseldorf – Norimberk 1:2 (kon.) | Fürth – Freiburg 1:2 (kon.) | Mainz – Mönchengladbach 2:4 (kon.)
Hoffenheim – Hamburger 1:4 (kon.) | Brémy – Frankfurt 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 3:3 (kon.)
Leverkusen – Hannover 3:1 (kon.) | Schalke – Stuttgart 1:2 (kon.) | Bayern – Augsburg 3:0 (kon.)
Greuther Fürth
1:2 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 11.05.2013, 15:30Nemecká Bundesliga

Po zápase oslavujú Baumanna, dneska chyitil parádne, Furth vedel mu dať iba jeden gól, v 89.minúte Baumann chytil jedenástku a kvôli tomu Freiburg zvíťazil. V druhom polčase Freiburg bol ozaj lepší než súper, najprv so šťastím vyrovnal Schmid, potom Kruse s peknou strelou získal aj vedenie pre svoj tím, Furth mal možnosť dať gól, ale Baumann nedovolil to, preto Furth – Freiburg 1-2. (17:26:35)

89
    Baumann fantasticky letel a nie je gol.

88
    Pokutový kop, faul bol to ozaj na Klausa.

87
    Posledné striedanie od Freiburgu, Albutat je nový, Makiadi odišiel.

86
    Striedá zase Furth, Park hore, Furstner dole.

85
    Hostia sa ukludnili, držia iba tento stav.

84
    Striedali aj domáci, Nehrig dole, Nothe hore.