1:1 (1:0)
FK Austria Viedeň
cz Nedeľa 14.04.2013, 16:00 • UPC-Arena • Rakúska Bundesliga

90+4
    Už se ale hraje přes čas. Žlutou kartu ještě dostává Andreas Holzl, už to ale vypadá, že to byl ten poslední moment tohoto zápasu.

90+2
    Obrovská šance domácích ve druhé nastavené minutě! Míč dostal na hranici penalty Sukuta Pasu a měl před sebou prázdnou bránu s jedním obráncem hostů! Jeho střele v pádu chyběla razance a tak bránící hráč na brankové čáře vykopává.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

89
    A domácí mohli rozhodnout. Po rohovém kopu se ke střele dostal Martin Ehrenreich, jehož střelu ale pozorný Lidner vyrazil na další roh.

87
    Poslední střídání na hostující straně. Odešel Hosiner, místo kterého už vběhl na trávník Dilaver.

85
    Červená karta pro hosty! Florian Mader dostává druhou žlutou kartu a míří do kabin.

84
    Byl to právě Roman Kienast, který se dostával do výborné šance, ale jeho střela z voleje šla hodně nad bránu Fochera.

82
    Střídání i na druhé straně. Dnes už má dohráno hostující Grunwald, kterého na závěrečnou desetiminutovku nahradí Roman Kienast.

81
    Domácí střídali. Odešel Tobias Kainz a přišel Matthias Koch.

69
    První střídání na domácí straně. Odešel Florian Kainz, místo kterého přišel Andreas Holzl.

67
    Austria právě vstřelila branku!

Je vyrovnáno! Na značku pokutového kopu si míč postavil ALEXANDER GRUNWALD, který poslal Fochera na druhou stranu a srovnává na 1:1!

66
    Penalta pro hosty!

61
    Avizované střídání je tady! Odešel Tomáš Jun, kterého nahradil Marko Stankovič.

56
    Druhá žlutá karta pro hosty z hlavního města! Za hranicí pravidel si počínal Florian Mader.

47
    Hned v úvodu poločasu se do obrovské šance dostal Philipp Hosiner, jeho střelu Focher ale nadvakrát kryje.

43
    Sturm Graz právě vstřelil branku!

Domácí jdou do vedení! Hosté na útočné polovině ztratili balón a domácí uháněli do přečíslení! Bukva obešel obránce a do zakončení vyslal RICHARDA SUKUTA-PASU, který se nemýlil a k pravé tyči tak otevírá skóre zápasu! 1:0!

33
    Také první žlutá karta pro Austrii. Dostává ji Alexander Gorgon.

15
    Tobias Kainz si teď počínal velmi tvrdě a vidí žlutou kartu.

8
    K prvnímu ohrožení brány se domácí dostali v osmé minutě! Z levé strany centroval Florianz Kainz a míč se dostal až na Davida Schloffera, kterému ale střela z voleje vůbec nesedla.