Palermo – Bologna 1:1 (kon.) | Cagliari – Inter 2:0 (kon.) | Chievo – Catania 0:0 (kon.)
Turín – AS Rím 1:2 (kon.) | CFC Janov – Sampdoria 1:1 (kon.) | Parma – Udinese 0:3 (kon.)
AC Miláno – Neapol 1:1 (kon.)
Chievo Verona
0:0 (0:0)
Catania Calcio
cz Nedeľa 14.04.2013, 15:00 • Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona. • Talianska Seria A

Nepříliš pohledný a spíš nudný zápas končí zaslouženou remízou. Dnes si žádný z týmů nezasloužil zvítězit, za zmínku možná stojí hlavička Bergessia na začátku druhé půle, ovšem to bylo vše. Víc už Catania a Chievo svým fanouškům, nepředvedli. Pokud bych měl určitě vítěze já, tak jsou to právě všichni příznivci fotbalu, kteří na fotbalový stadion do Verony zavítali. (17:54:12)

90+4
    Zápas se chýlí k závěru, ještě jedno vhazování na polovině Chieva a myslím si, že bude konec.

90+3
    Teď působili potíže svému soupeři hosté, míč dvakrát proletěl malým vápnem, ale v brance neskončil.

90+2
    Míč směřující z výšky do branky však jednoduše schoval do rukavic Andujar.

90+2
    Domácí zůstávají u pokutového území Catanie.

90+1
    Čtyři minuty se budou ještě nastavovat.

90+1
    Po faulu se však musí stěhovat zpátky na svou polovinu.

90
    Hosté se ještě musí mít na pozoru, neboť soupeř bude zahrávat rohový kop.

88
    Hosté podruhé střídají. Ze hřiště odchází Marco Biagianti a posledních pár minut odběhá Sergio Almiron.

86
    Balón znovu končí u brankáře hostů.

85
    Balón končí pro změnu u Andujara. Opravdu velká nuda to je dnes.

84
    Přetažený centr a míč míří do zámezí. Puggioni bude odkopávat. Pomale ale jistě se fanoušci, kteří zavítali na dnešní mač, smiřují s bezbrankovou remízou.

82
    Poslední změna v sestavě domácích. Odchází Luca Rigoni a zahraje si Roberto Guana.

81
    Sardo docela zbytenčě fauloval u pokutového území soupeře a připravil tak tím svůj tým o míč.

80
    Centrovaný míč letěl z levé strany na nabíhajícího Bergessia, avšak Puggioni vystartoval z brankové čáry a tygřím skokem míč lapil do rukavic.

80
    Gomez se hnal za balónem, ale jeho snaha byla zbytečná, ofsajd.

77
    Centrovaný míč si málem do vlastní branky srazil jeden z hostujících hráčů, ovšem Andujar stačil zasáhnout a vyrazit míč na roh.

75
    Poprvé střídají i hosté. Francesco Lodi dohrál a místo něj nastupuje Lucas Castro.

74
    Obě obrany se dnes opravdu hodně činí, škoda že to stejné se nedá říct o útocích.