N.Novgorod – Machačkala 0:3 (kon.) | S. Moskva – Perm 2:0 (kon.) | Kazaň – Rostov 1:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:1 (0:0)
FK Rostov
cz Nedeľa 14.04.2013, 17:00 • Centralnyj Stadion, Kazaň. • Ruská Premier Liga

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek neděle a příště napočtenou. (19:05:03)

Ve druhé půli se už diváci branek dočkali. Nejprve se hosté dostali trochu překvapivě do vedení, které drželi až do 79. minuty, ve které se podařilo domácím srovnat. Kazaň sice poté vyvinula na soupeře velký tlak, ovšem ten už remízový stav udržel a odváží si z hřiště favorita cenný bod.

90+4
    Zřejmě poslední možnost domácích skončila na mrtvém bodě. Míč se odrazil mimo tři tyče.

90+3
    Míč skončil až u Ryzhikova, který ihned odkopl. Poslední minuta nastavení.

90+2
    Pokus Karadenize z větší vzdálenosti byl hodně nepřesný. Pletikosa si ještě před odkopem zavazuje tkaničku a šetří tak drahocenný čas.

90+1
    Tři minuty se budou ještě nastavovat.

90
    Domácí vyvinuli na stého protivníka opravdu velký tlak a střílí z každé pozice, avšak zatím jen do hráčů. Gólman zasahovat nemusí.

88
    Hosté se snaží co nejdéle zůstat na polovině Rubinu, zatím se jim jejich snaha vyplácí.

87
    Rondon fauloval před pokutovým územím soupeře Lazoviče a Rostov tak může na chvíli vydechnout.

86
    Míč je na polovině domácích, ti zakládají nový útok.

84
    Ryazantsev se ocitl v pokutovém území v dobré palebné pozici, avšak trefil pouze hráče před sebou. Bude to krušných pět minut pro hosty.

83
    Trochu uklidnění přináší poslední střídání. Odchází Dmitri Poloz a na posledních pár minut přichází Dmitri Kirichenko.

82
    U míče hosté, nyní je čas proti nim.

79
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    Rondon poslal hlavou míč za sebe, Dyadyun dlouho váhal co udělá a nakonec přihrál napravo volnému GOKDENIZU KARADENIZOVI, který si míč zpracoval a pak jej krásnou střelou poslal pod horní tyč. Míč se odrazil od břevna do branky a s touto střelou tak nemohl brankář hostů vůbec nic dělat.

78
    Po špatné přihrávce končí balón v rukou Pletikosa, ten s rozehrávkou nepospíchá.

76
    Eremenko nezachytil míč po přihrávce od svého spoluhráče a sklízí za to pískot publika.

75
    První žlutou kartu v zápase vidí Sergei Kislyak.

74
    Cesnauskis postupoval se svým spoluhráčem proti třem obráncům, nakonec střílel sám, ovšem jeho rána byla příliš slabá a žádné problémy soupeři nenapáchala.

73
    Znovu v akci gólman Rostovu, tentokrát vyběhl z branku a z výskoku chytil míč do rukou.