Rayo Vallecano – Sociedad 0:2 (kon.) | Atlético Madrid – Granada 5:0 (kon.) | Zaragoza – Barcelona 0:3 (kon.)
Bilbao – Real Madrid 0:3 (kon.)
Real Zaragoza
0:3 (0:2)
FC Barcelona
Nedeľa 14.04.2013, 19:00Španielska LaLiga

Zaragoza sa do hry nedostala ani v druhom polčase sa keď dal hneď po prestávke tretí gól Tello, bolo rozhodnuté definitívne. Hostia jasne dominovali a držali loptu na kopačkách často. Preto nemali problém jednoznačne si udržať náskok a pripísať si tri body do tabuľky. To je z tohto zápasu všetko, ale o chvíľu sa stretneme pri zápasu Bilbaa s Realom Madrid. Tak si to nenechajte ujsť! (20:51:22)

90+3
    Posledná lopta kdesi pred Valdésa neskončila žiadnou šancou a podobné veci sa diali dnes takmer celý zápas.

90+2
    Do poľa teda odkopáva Roberto, ale svojim tým už príliš nepomôže. Na Barcelonu Real jednoznačne nemal.

90+1
    Do otvorenej obrany ešte šprintovala ofenzíva Kataláncov, ale Villa z uhla nič nevybojoval.

90
    Rozhodca teda nadstavuje spomínané 3 minúty.

89
    Rozhodca zrejme už nebude toto trápenie Zaragozy predlžovať a k 90-tim minútam zrejme nadstaví maximálne 2 minúty.

88
    Roberto vyrazil strelu, ktorá smerovala takmer isto do brány. Alexis si však napokon gól nepripísal.

88
    Roh nakrátko, ako to je pre hostí typické, tentoraz nebol zahraný najlepšie a Roberto sa nemusel obracať.

87
    Alexis v útoku teraz nepochodil, ale vybojoval aspoň roh.

86
    Ojedinelé útoky domácich nemá Barcelona problém okamžite zastaviť, ale teraz sa Rodri dostal cez Bartru a ohrozil bránu krížnou strelou! Napokon to šlo tesne vedľa.

85
    Priamy kop hostia nezúžitkovali, ale ešte ostávajú pri lopte.

84
    Posledné striedanie hostí znamená koniec hry pre Tella. Ten prenechá miesto Villovi.

83
    Za protesty bol potrestaný aj Dani Alves.

83
    Alvaro Gonzalez veľmi nešportovo kopol po súboji Alexisa do ramena a dostal len žltú kartu!

83
    Obrane sa proti prepracovanej ofenzíve Barcelony hrá veľmi ťažko, ale je potrebné podotknúť, že Katalánci už určite nohu z plynu v útoku stiahli.

82
    Dole z ihriska smeruje aj Xavi a namiesto neho prichádza Sergi Roberto.

81
    Messi si teda môže dovoliť absentovať aj ďalšie zápasy a ako sa zdá, hra jeho tímu neutrpí.

Góly: 20. Thiago Alcantara, 39. Tello, 53. Tello

Karty:   24. Movilla (RZA), 54. Apoňo (RZA), 83. Alvaro Gonzalez (RZA) – 72. Alexis (FCB), 83. Dani Alves (FCB)

Real Zaragoza: Roberto – Sapunaru, Paredes (K), Loovens, Alvaro, Movilla, José Mari (46. Apoňo), Montanes, Victor (46. Orti), Helder Postiga (63. Rochina), Rodri.
    FC Barcelona: Valdes – Dani Alves, Bartra, Montoya, Adriano (78. Abidal), Xavi (K) (82. Sergi Roberto), Song, Thiago, Fabregas, Alexis, Tello (84. Villa).