Palermo – Bologna 1:1 (kon.) | Cagliari – Inter 2:0 (kon.) | Chievo – Catania 0:0 (kon.)
Turín – AS Rím 1:2 (kon.) | CFC Janov – Sampdoria 1:1 (kon.) | Parma – Udinese 0:3 (kon.)
AC Miláno – Neapol 1:1 (kon.)
Chievo Verona
0:0 (0:0)
Catania Calcio
cz Nedeľa 14.04.2013, 15:00 • Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona. • Talianska Seria A

88
    Hosté podruhé střídají. Ze hřiště odchází Marco Biagianti a posledních pár minut odběhá Sergio Almiron.

82
    Poslední změna v sestavě domácích. Odchází Luca Rigoni a zahraje si Roberto Guana.

75
    Poprvé střídají i hosté. Francesco Lodi dohrál a místo něj nastupuje Lucas Castro.

72
    Žlutou kartou je potrestán Mahamadou Samassa.

65
    Druhé střídání domácího týmu. Ze hřiště odešel Boukary Drame a nahradil ho Gennaro Sardo.

59
    První střídání v zápase a to na straně domácích. Cyril Thereau odchází a místo něj se na hřiště podívá Mahamadou Samassa.

47
    Bergessio mohl hned v úvodu druhé půle vsítit branku, po centru se vyhnul ofsajdové pasti, předběhnul své protihráče a sám před brankou hlavičkoval, ovšem pouze do míst, kde stál Puggioni, který výtečně vyrazil.

39
    Tak tohle byla velká šance hostů. Lodi ze standardní situace pálil přímo na branku a míč se jen tak otřel o horní síť. Stačilo zamířil o kousek níž.