Lokeren – Anderlecht 0:2 (kon.) | Beerschot – Mons 0:0 (kon.) | Waregem – Lierse 2:0 (kon.)
Mechelen – Genk 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Leuven 2:0 (kon.)
SV Zulte Waregem
2:0 (1:0)
Lierse SK
cz Sobota 26.01.2013, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

Hlavní sudí Delacour ukončil dnešní utkání, ze kterého se raduje domácí SV Zulte-Waregem, které poráží svého soupeře Lierse SK v poměru 2:0. Hra byla celkem vyrovnaná, ale domácí hráči měli víc štěstí, a tak si na své konto připisují tříbodový zisk. Hosté se snažili o vyrovnání, ale kontaktní branka nepřišla. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (21:58:56)

Nebezpečné útočné akce: SV Zulte-Waregem 38 ─ 32 Lierse SK.

Útočné akce: SV Zulte-Waregem 78 ─ 87 Lierse SK.

Střely celkem: SV Zulte-Waregem 7 ─ 6 Lierse SK.

Střely mimo bránu: SV Zulte-Waregem 5 ─ 9 Lierse SK.

Střely celkem: SV Zulte-Waregem 12 ─ 15 Lierse SK.

90+2
    Hosté se ubránili a odvrátili balon do bezpečí.

90+1
    Roh pro domácí.

90+1
    Autového vhazování se zmocní hosté.

90
    Hlavní rozhodčí Delacour nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Rozběhla se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Habibou obdržel na levém křídle přihrávku, zpracoval si balon a vystřelil, ale Sels byl stoprocentní.

88
    Sels si připsal brilantní zákrok, když zneškodnil jedovatou střelu, kterou se prezentoval Berrier.

88
    Hosté mají k dispozici ještě jedno střídání. Na trávník se ve druhém poločase dostali Annab a Adesanya.

88
    Domácí tým už nemá k dispozici žádné střídání, ve druhém poločase se na hřiště dostali Trajkovski, Habibou a Skúlason.

86
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Jonathan Delaplace, přichází Alexandar Trajkovski.

84
    Ve střelecké pozici se ocitl Hazurov, ale připravený Bossut byl stoprocentní a Hazurovu jedovatou střelu zlikvidoval.