Zwolle – Heerenveen 1:1 (kon.) | Den Haag – Kerkrade 2:2 (kon.) | Waalwijk – Breda 0:4 (kon.)
Heracles – Eindhoven 1:5 (kon.)
PEC Zwolle
1:1 (0:0)
SC Heerenveen
cz Sobota 26.01.2013, 18:45 • FC Zwolle Stadion, Zwolle • Holandská Eredivisie

A je tady konec dnešního zápasu. Hosté zásluhou Finnbogasona vedli již krátce po načnutí druhé půle adlouh održeli stav. Domácí však dobře vystřídali a žolík Avdič zařídil Zwolle remízu. Smírně se tedy loučí dva týmy a i já se loučím. Přeji příjemný zbytek dne. (20:36:48)

92
    Avdič vypálil tvrdě z dobrých 25 metrů. Brankář vša kstál an svém místě. Ale Avdič je v dobré formě, jeho role žolíka spasila tým.

90
    Nastavují se 3 minuty.

Djurčičiče nahradíl Slagveer.

90
    Domácí drží míč a kombinují...

86
    A začínáme odznova. trenér Heerenveenu Marco Van Basten se teď hodně vztekal na lavičce.

84
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    DENII AVDIČ si vyskočil na centr nejvýš ze všech a zajišťuje nerozhodný stav 1:1 po povedené hlavičce.

81
    Nordfeldt je dnes ve vzduchu neuvěřitelně jistý, zatím vše bez problému chytá.

80
    Už zbývá posledních 10 a něco minut. Dobře to vědí na straně Zwollenského mašaftu, který se žene vpřed. Pozor by si měl ale dávat na zadní vrátka.