Pescara – Parma 2:0 (kon.) | Neapol – Turín 1:1 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.)
Catania – Lazio 4:0 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 4:1 (kon.) | Sampdoria – Bergamo 1:2 (kon.)
Siena – CFC Janov 1:0 (kon.) | AS Rím – Palermo 4:1 (kon.)
Bologna FC
1:1 (0:0)
Udinese Calcio
cz Nedeľa 04.11.2012, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara — Bologna • Talianska Seria A

Utkání skončilo. Viděli jsme dnes dva naprosto rozdílné poločasy. Zatímco ten první měl s kvalitním fotbalem jen pramálo společného. Ten druhý díky rychlé brance domácích byl kvalitní a nabídl dobrou podívanou. Utkání nakonec končí remízou 1:1, i když trochu více by si výhrou zasloužili domácí. Těm se nepovedlo několikrát z dobrých šancí skórovat a jejich ojedinělé zaváhání v obraně potrestal Di Natale. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (16:56:52)

90+3
    Hraje se poslední minuta utkání. U míče jsou hosté.

90+2
    Poslední minuty jsou trochu hektické. Centr hráčů Udinese byl přetažen. To mohla být dobrá šance.

90+1
    Bologna to ještě zkouší dopředu, je to už opatrný útok, nikdo nechce riskovat.

90+1
    Tři minuty se nastavují nad rámec hrací doby.

90
    Vše ukončuje útočný faul. Agliardi vykopává.

90
    Je tam ještě nejaká diskuze mezi hráči a rozhodčím.

90
    Roh pro hosty.

89
    Dobrá šance Udinese. Roberto Pereyra se dostal k zakončení a vypálil kousek vedle!

88
    Akce domácích s pádem který rozhodčí posoudil jako simulování.

87
    Zápas se vyloženě dohrává. Tempo polevilo. Branku nejspíše již neuvidíme.

85
    Sorensen (BLG) je dalším na seznamu žlutých hříšníků. Jeho zákrok přišel poždě. On to uznal, omluvil se protihráči a pokračuje se ve hře.

84
    Ačkoliv byla hra ve druhém poločase zajímavá. Poslední minuty už tak nejsou. Trochu to působí, jako by oběma celkům vyhovovalo skóre 1:1. Hraje se opět na středu hřiště a trochu se nám obraz vrátil do prvního poločasu.

83
    Je to trochu opatrný fotbal. Už se neútočí v tolika lidech dopředu. Hlavně neudělat chybu.

82
    Už i Bologna se otrkala a také se snaží o jakousi ofenzivní hru. Myslím, že tento zápas spěje k remíze. Alespoň herní obraz k tomu odpovídá.

79
    Střelec branky Di Natale je střídán. Místo něj nastupuje Marco Davide Faraoni

78
    Stoper Bologni musel odkopávat míč do zámezí před dorážejícím útočníkem. Udinese dnes chtějí všechny tři body.

77
    Fauly na obou stranách a hra se trochu kouskuje.

76
    Ten byl přetažen. Udinese branka hodně nakopla a od té doby nedali vůbec domácím míč do držení.