Groningen – Nijmegen 1:2 (kon.) | Alkmaar – Venlo 1:2 (kon.) | Heerenveen – Zwolle 2:1 (kon.)
Twente – Feyenoord 3:0 (kon.) | Breda – Waalwijk 2:1 (kon.)
NAC Breda
2:1 (2:1)
RKC Waalwijk
cz Nedeľa 04.11.2012, 16:30 • Rat Verlegh Stadium • Holandská Eredivisie

Domácí byli lepším týmem v první půli, ve které stihli otočit nepříznivé skóre. Druhá půle ale jasně patřila hostům, ti ale skórovat nedokázali a dnes tak odchází bez bodů. Pro dnešek vše a příště na shledanou. (18:28:20)

90+4
    Zdravotníci odnesli zraněného hráče, běží poslední vteřinky utkání.

90+4
    Pravděpodobně zraněný Danny Verbeek (Breda) je střídán. Na jeho místo přichází Alex Schalk.

90+4
    Střela jednoho ze záložníků hostů jde nad. Následuje odkop od domácí branky.

90+3
    Rouwelaar kryje přízemní střelu Bandjara!

90+3
    Zoet v pokutovém území hostů!

90+3
    Rohový kop pro hosty. Že by poslední šance?

90
    Rozhodčí nastavují 5 minut.

90
    Rodney Sneijder vyfasoval žlutou kartu.

90
    Lurling šel sám na branku, vracející se bek hostů ale zasáhl na poslední chvíli a souboj o míč vyhrál!

87
    Domácí teď drží Waalwijk na obranné půli, to je samozřejmě nejlepší způsob jak neinkasovat...

86
    Střídání. Odejde Florian Jozefzoon a místo něj se na hřiště podívá Denzel Slager.

82
    Domácí prakticky celý poločas brání hubené vedení, Waalwijk by si za svou aktivitu z druhé půle body zasloužil, je ale otázka, jestli se proti houževnatě bránícím NAC dokáže prosadit.

78
    Střídání. Ze hřiště odchází Nourdin Boukhari, místo něj příjde Rodney Sneijder.

76
    Zoet kryje únik domácího borce a chytá prakticky jasnou tutovku a drží tak hosty ve he!!

74
    Střídání (Waalwijk). Ze hřiště odešel Henrico Drost a nahradil ho Mart Lieder.

73
    Rouwelaar stahuje další míč směřující do domácí šestnáctky. Zápas nabírá na ještě vyšším tempu, oba týmy bojují zcela naplno.

70
    Domácí střídají. Ze hřiště odejde Mats Seuntjes a nahradí ho Tim Gilissen.

69
    Domácí jdou pomalým tempem na útočnou polovinu, vedení by domácím nemuselo dlouho vydržet.