Slavia – Motor ČB 4:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 3:4 (po pr.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.)
Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:5 (kon.)
Berani Zlín
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Piatok 19.10.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

58:06
    Za sekání si odpyká dvě minuty Marek Melenovský (ZLN)

55:43
    Václav Benák (PCE) 2 minuty za zdržování hry. Zlín hraje 45 vteřin 5na3.

54:29
    Tomáš Zohorna (PCE) 2 minuty za hákování.

51:27
    A opět se nám vylučuje na straně hostí. Na trestnou lavici si přisedne David Krejčí (PCE) na čtyři minuty za vysokou hůl. Domácí budou hrát 1:40 dlouhou přesilovou hru 5na3. Dnes je to jejich druhá početní výhoda se dvěma hráči na ledě.

51:07
    Kristopher Beech (PCE) 2 minuty za sekání . Sotva skončilo pardubické oslabení, bude následovat další.

49:06
    Jan Semorád (PCE) vysekl Melenovskému hokejku a odsedí si za to dvouminutový trest.

45:35
    Dalibor Řezníček (ZLN) 2 minuty, nedovolené bránění.

39:23
    Čajánek byl za pardubickou brankou podražen Jiřím Vašíčkem (PCE). Zlín bude hrát 8 vteřin 5na3.

37:31
    Přecijenom si zlínští vybojovali v uplynulém tlaku výhodu přesilovky. Dvě minuty si odsedí Václav Benák (PCE) za sekání.

34:56
    Tomáš Linhart (ZLN) 2 minuty za sekání.

28:22
    Jakub Kindl (PCE) 2 minuty za podražení. Přesilová hra pro Ševce a zároveň šance něco udělat s výsledkem.

26:09
    Přesilovka pro Pardubice. Za sekání si odsedí dvě minuty Jiří Ondráček (ZLN).

23:24
    Výhodu přesilové hry budou mít hosté. Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

17:41
    Poslední dvouminutovku v první třetině si domácí zahrají ve výhodě o jednoho hráče v poli. Radovan Somík (PCE) 2 min hákování.

15:03
    Chvíli se bude hrát 4na4, Antonín Honejsek (ZLN) 2 minuty za podražení.

13:26
    Jan Kolář (PCE) to za pardubickou brankou přehnal s tvrdostí a odpyká si dvě minuty. Zlín bude hrát minutu a dvě vteřiny 5na3.

12:28
    Zlínští si vynutili druhou přesilovku. Aleš Píša (PCE) 2 minuty za sekání.

3:22
    Na opačné straně se prohřešil Václav Benák (PCE) 2 minuty za krosček. První vyloučení dnešního utkání.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 56. Zámorský (Hamrlík, Honejsek) - 8. Hemský (Kindl, Píša), 27. Kolář (Hemský, Krejčí), 43. Somík (Beech, Vašíček)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Řezníček, Kotvan, Šenkeřík, Zámorský, Horák - Balaštík, Leška, Köhler - Čajánek, Čech, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Melenovský, Holík, Veselý, Okál.
    HC Dynamo Pardubice: Salfický - Kindl, Vašíček, Krejčí, Kočí, Bartek, Benák, Beech, Starý, Píša, Semorád, Kolář, Drtina, Šagát, Buchtele, Brendl, Zohorna, Hemský, Kousal, Nosek, Somík.

Rozhodca: Husička - Minář, Bryška, Novák