Michalovce – Lipt. Mikuláš 6:3 (kon.) | Trebišov – Detva 6:4 (kon.) | Prievidza – Prešov 1:5 (kon.)
Topoľčany – Trnava 5:3 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 6:1 (kon.) | Senica – Spišská N. Ves 6:5 (po s.n.)
MšHK Prievidza
1:5 (1:0, 0:2, 0:3)
HC Prešov 07
Piatok 19.10.2012, 17:00 • Zimný štadión Prievidza • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. Strely na bránu v tretej tretine 9:12, celkovo 22:39. Prešov v druhej tretine otočil nepriaznivý stav vo svoj prospech a napokon podľa predpokladov zvíťazil vysokým rozdielom. Ďakujeme za pozornosť. (19:02:53)

58:35
    Prešov dal gól!
    Dvojica, ktorá vyrovnala, pridáva ďalší gól Prešova. Aj tentokrát strieľal VLADIMÍR KUBUS. Asistencia René Schneider.

Dnešné stretnutie sleduje 421 divákov.

54:54
    PAVOL SEGĽA sa postaral o štvrtú trefu do siete Belákovej brány. Asistencie Jakub Kubiš a Milan Varga.

52:13
    Hostia v plnom počte.

51:56
    Prešov so štyrmi hráčmi.

50:13
    Vylúčenie Prešov - Jakub Loydl - dve minúty za hákovanie.

49:56
    Vylúčenie Prešov - Juraj Kadlubiak - dve minúty za držanie.

48:18
    Domáci v plnom počte.

46:18
    Vylúčenie Prievidza - Martin Paulík - dve minúty za hákovanie.

43:18

41:18
    Vylúčenie Prešov - Marek Náhlik - dve minúty za hákovanie.

40:49
    Hostia už vedú o dva góly po strele MARTINA OPATOVSKÉHO. Asistencia Ján Románek.

40:36

40:01
    Začala tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 5:12. Po druhej tretine celkovo 13:27.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:36
    Vylúčenie Prievidza - Martin Sekera - dve minúty za krosček.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Góly a asistencie: 10. Paulík (Kováč) - 35. Kubus (Schneider), 37. Náhlik, 41. Opatovský (Románek), 55. Segľa (Kubiš, Varga), 59. Kubus (Schneider)

MšHK Prievidza: Jakub Belák - Dušan Chromý, Dávid Jaško, Igor Bátora, Peter Majer, Marián Beláň, Ivan Reitmayer, Kristián Šimo, Andrej Adamec - Martin Sekera, Miroslav Holúbek, Patrik Rosenberg - Ramon Kerata, Matúš Herda, Matúš Viedenský - Denis Šimurka, Marek Mendel, Maroš Kováčik - Radovan Buraľ, Michal Kováč, Martin Paulík.
    HC Prešov 07: Ivan Fedor - Pavol Hajduk, Michal Školiak, Ladislav Hopkovič, Jakub Loydl, Juraj Kadlubiak, Milan Varga - Jakub Kubiš, Vladimír Kubus, Ján Románek - René Schneider, Ľubomír Caban, Marek Náhlik - Pavol Segľa, Stanislav Gavač, Martin Opatovský - Martin Mikluš, Erik Renčok.

Rozhodca: Branislav Píšťanský - Peter Tvrdoň, Matej Tvrdoň