Slavia – Motor ČB 4:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 3:4 (po pr.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.)
Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:5 (kon.)
Berani Zlín
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Piatok 19.10.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

Poslední třetina skončila nerozhodně 1:1, ale to nic nemění na tom, že si hosté ze Zlína odváží tři body. Výborným výkonem se o to zasloužil také brankář hostů Dušan Salfický. Berani tak prohráli i potřetí v řadě na domácím ledě. Nepomohla jim ani změna brankáře. Čestnou branku vstřelil v přesilovce obránce Zámorský. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek večera. (20:00:02)

60:00

58:36
    Zápas sleduje 4321 diváků.

58:06
    Za sekání si odpyká dvě minuty Marek Melenovský (ZLN)

57:43
    Hosté jsou v plném počtu.

57:08
    Hostům se povedlo vyhodit a našetřit nějaké vteřinky v oslabení.

56:30
    Stadion žene domácí hokejisty k vyrovnání, blízko k tomu měl Honejsek, v rozhodující moment nedokázal trefit poloodkrytou klec. Zohorna je na ledě, hraje se 5na4.

55:43
    Václav Benák (PCE) 2 minuty za zdržování hry. Zlín hraje 45 vteřin 5na3.

55:23
    Zlín právě vstřelil branku!
    Dušan Salfický nakonec příjde o čisté konto. PETR ZÁMORSKÝ se rozhodl po nahrávce Hamrlíka vystřelit a ukázkově puk zasadil do levého horního rohu. Hostující brankář nemohl reagovat na bombu zlínského obránce. Asistence: Martin Hamrlík, Antonín Honejsek.

54:29
    Tomáš Zohorna (PCE) 2 minuty za hákování.

54:29
    Další vyloučení hostů, ti jsou dnes hodně nedisciplinovaní, otázka jestli to Zlínu v něčem pomůže.

53:04
    Beech je na ledě, hostující celek je ve čtyřech.

52:39
    Hamrlík dvakrát vystřelil a oba pokusy byly tak slabé, že si s nimi Salfický dokázal poradit.

51:39
    Sudí rozpažil, a to znamená, že branka dosažena nebyla.

51:39
    Kotouč po střele Köhlera poskakoval po brankové čáře, bude se zkoumat na videu, zda byla dosažena branka, nebo ne.

51:27
    A opět se nám vylučuje na straně hostí. Na trestnou lavici si přisedne David Krejčí (PCE) na čtyři minuty za vysokou hůl. Domácí budou hrát 1:40 dlouhou přesilovou hru 5na3. Dnes je to jejich druhá početní výhoda se dvěma hráči na ledě.

51:07
    Kristopher Beech (PCE) 2 minuty za sekání . Sotva skončilo pardubické oslabení, bude následovat další.

50:49
    Zámorský, posléze ani Linhart nevyzráli na Salfického.

50:23
    Linhartova střela zápěstím končí v ochranné síti.

49:06
    Jan Semorád (PCE) vysekl Melenovskému hokejku a odsedí si za to dvouminutový trest.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 56. Zámorský (Hamrlík, Honejsek) - 8. Hemský (Kindl, Píša), 27. Kolář (Hemský, Krejčí), 43. Somík (Beech, Vašíček)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Řezníček, Kotvan, Šenkeřík, Zámorský, Horák - Balaštík, Leška, Köhler - Čajánek, Čech, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Melenovský, Holík, Veselý, Okál.
    HC Dynamo Pardubice: Salfický - Kindl, Vašíček, Krejčí, Kočí, Bartek, Benák, Beech, Starý, Píša, Semorád, Kolář, Drtina, Šagát, Buchtele, Brendl, Zohorna, Hemský, Kousal, Nosek, Somík.

Rozhodca: Husička - Minář, Bryška, Novák