Žilina – Nitra 2:3 (po s.n.) | B. Bystrica – Martin 3:2 (kon.) | Poprad – Zvolen 2:3 (kon.)
Trenčín – Skalica 4:2 (kon.) | Piešťany – Košice 2:3 (po s.n.)
HK DUKLA Trenčín
4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
HK Skalica
Piatok 19.10.2012, 17:30 • Zimný štadión Pavla Demitru, Trenčín • Tipos Extraliga (SR)

Je tu koniec zápasu, Dukla Trenčín pridala v tretej tretine ešte jeden gól a tak víťazí 4:2. Autorom štvrtého gólu bol Tybor. Hostia síce už v 4. minúte vyhrávali 0:2, no potom si Dukla prevzala iniciatívu a jednoznačne zvíťazila, hostí už nepustila do žiadnej vážnejšej akcie. My Vám ďakujeme za pozornosť, zostaňte verný webovému portálu Onlajny.eu i naďalej. Dovidenia. (19:42:32)

60:00

59:36
    Trenčania pohodlne kontrolujú záver stretnutia a myslím, že sa už nič vážne nestane.

57:23
    Ďalšie vylúčenie hostí, na trestnú lavicu odchádza Konečný, ktorý fauloval Klímu.

57:44
    Koma neprestrelil masu tiel pred Trenčanom.

57:21
    Nádherný moment! Tomáš Klíma si sám s pukom nabehol do pásma, z pravej strany sa predral až do medzikružia, pričom si jednou rukou viedol puk a druhou odtláčal obrancu. Klímovi sa podarilo položiť si brankára, no zakončiť do siete už nie!

56:28
    Bednárova strela vyprášila Trenčanovi betóny.

55:45
    Z mikrosúboja za bránou vyšiel víťazne Holovič, ktorý odzbrojil Kopeckého i Marosza.

55:05
    Kopeckého krížna strela len o kúsok míňa bránu!

54:44
    Šišovského strelu vyblokoval Trenčan do rohu klziska.

53:50
    Trenčín dal gól!
    Nádherná hokejová akcia! RADOSLAV TYBOR prijal prihrávku na modrej od Bednára , s pukom si sám nakorčuľoval do pásma a šikovnou strelou popod lapačku prekonáva Trenčana! 4:2 ! Asistenciu si pripísal Erik Bednár.

53:38
    Skalica v plnom počte.

53:18
    Jaroslav Koma páli len do betónov Trenčana.

52:39
    Dukla dlho kombinovala, miešala puk po celom pásme, no zakončiť sa jej nepodarilo. Skalica sa na chvíľu oslobodila.

51:46
    Skalica so štyrmi hráčmi.

51:50
    Strelu Tomáša Klímu Marosz nedokázal vo vzduchu tečovať.

51:38
    Krátka presilovka 5 na 3 pre Trenčín! Tomáš Mikúš - dve minúty za podrazenie.

Dnešné stretnutie sleduje 2750 divákov.

50:59
    Tomáš Kopecký hľadal spoluhráčov pred bránou bekhendovou prihrávkou, no tam si v tej chvíli nenabiehal nikto v žlto-červenom.

Peter Marienka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Kopecký (Klíma), 25. Marosz (Kopecký), 40. Jakúbek, 54. Tybor (Bednár) - 3. Školiak (Preisinger), 3. Holovič

HK DUKLA Trenčín: Kristín (Nagy) - Koma, Biro, Pardavý (C), Marosz, Kopecký - Bokroš, Vizváry, Tybor, Lelkeš, Sojčík - Bednár, Nemčík, Jakúbek, T. Klima, Gašparovič - Markovič, Habšuda, Pardavý ml., Broska, Šišovský.
    HK Skalica: Trenčan (Romančík) - Vyrúbalík, Trška, Kutálek, Školiak, Preisinger - Jankovič, Kozák, T. Višňovský, Holovič, Konečný - Barák, Jaborník, Mikúš, Kudrna, Jurík - Srnec, Bezúch, Stieler, Klejna.

Rozhodca: Goga - Holienka, Zvrškovec