Groningen – Willem II 1:1 (kon.) | Den Haag – Waalwijk 2:2 (kon.) | Alkmaar – Heracles 3:1 (kon.)
Nijmegen – Amsterdam 1:6 (kon.)
FC Groningen
1:1 (1:0)
Willem II Tilburg
cz Nedeľa 19.08.2012, 12:30Holandská Eredivisie

Je tu konec. Především v závěru jsme viděli značný tlak domácího týmu, jenže tým Groningenu nakonec míč do brány dopravit nedokázal a vzhledem k tomu, že na gól Texeiry z úvodního dějství dokázal v 48. minutě odpovědět Höcher, končí dnešní utkání remízou 1:1. (14:23:57)

90+3
    Domácí vrhají poslední zbytky sil do útoční. Hosté se naopak soustředí na defenzivu a nikam se již neženou.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Domácí také naposledy střídají. Odešel Mitchell Schet a místo něj si zahraje Henk Bos.

89
    Höcherův centr do vápna domácí obrana odhlavičkovala skoro až na polovinu hřiště.

88
    Střela Höchera byla tečovaná na roh. Ten rozehraje opět hostující záložník.

87
    Nyní zajímavá standardka pro hosty. Je to nějakých pětadvacet metrů od brány. Po faulu Kieftenbelda, který dostal navíc žlutou kartu.

86
    Hráči obou týmů by se asi nejraději viděli již ve sprše. Už se jim to krátí. Do konce normální hrací doby necelé čtyři minuty.

83
    Domácí tým střídá. Odešel Kwakman a poslední minuty si zahraje Hiariej.

82
    Po centru do pokutového území se ale hostující obrana v pohodě ubránili a následně je pískán faul v neprospěch domácích.

82
    Domácím se nyní podařilo doslova vybojovat rohový kop.

79
    U míče jsou nyní opět domácí, ale bez pohybu se na polovinu soupeře dostávají jen velmi těžko.

77
    Na oba týmy očividně již dolehlo velmi horké počasí. Nehraje se v žádném velkém tempu.

75
    Opět se nehraje, tentokrát je pro změnu ošetřovaný Bacuna. Ten ale odchází po svých.

73
    Zraněného Muldera následně nahrazuje Peters.

73
    Domácí střídají. Odešel Zeefuik a nastupuje Hyun-Jun Suk.

72
    Mulder opouští hřiště na nosítkách a nevypadá to s ním dobře. Nebude moci pokračovat ve hře.

69
    Hostující Mulder zůstal ležet ve vápně soupeře a hra je přerušena. Mulder musí být ošetřovaný.