Bordeaux – Rennes 1:0 (kon.) | Marseille – Sochaux 2:0 (kon.) | Ajaccio – Paríž 0:0 (kon.)
AC Ajaccio
0:0 (0:0)
Paríž Saint-Germain
cz Nedeľa 19.08.2012, 21:00 • Stade François Coty • Ligue 1 Uber Eats

Teď už je skutečně konec, utkání končí zaslouženou dělbou bodů. Přeji pěknou noc. (23:07:35)

90+15
    U míče hosté, kteří chtějí rozhodnout tento zápas. Ač oslabení, mají více sil.

90+15
    Probíhá v podstatě již patnáctá minuta nastavení, takovou dobu jsme čekali na zahájení.

90+14
    Už se znovu hraje, světla svítí, elektřina funguje.

90+5
    Rozhodčí se s kapitány domlouvá, jaký bude další postup. Zda se utkání ukončí, nebo se poslední minuty dohrají po zapnutí světel.

90+5
    Tak nějaký pokus nahodit pojistky byl, už některá místa svítila, ale po chvíli opět nic nevidíme.

90+4
    Je třeba dohrát asi dvě minuty v rámci nastavení, ale stále máme na stadionu tmu.

90+4
    Tak to je hodně kuriózní situace. Na stadionu François Coty vypadl proud a v 94. minutě vidíme pouze tmu!

90+3
    Hosté jsou v deseti, přesto brání se domácí výběr, který bude pravděpodobně se ziskem bodu.

90+2
    Nastavuje se pět minut nad rámec druhého poločasu.

90
    A právě Pastore jde nyní střídat. Hosté drží čas a nikam nepospíchají. Na zelený pažit vstupuje

90
    Pastore dlouho držel míč, kličkoval mezi obránci domácích a vykoledoval si trestný kop.

88
    Blíží se závěr zápasu a nic nenasvědčuje tomu, že bychom se dočkali nějakého gólu.

85
    Třetí a poslední výměna v ýmu Ajaccia. Parný večer má za sebou Medjani, pět a něco málo minut odehraje Maire.

84
    Hostující Jallet pálil z voleje hodně nepřesně.

82
    Carlo Ancelotti neudržel nervy na uzdě a řádně vyčinil hlavnímu sudímu za jeho výroky a zřejmě i celkově samotný výkon. Italský kouč byl vykázán na tribunu.

81
    Domácí kouč podruhé střídá. Končí Cavalli, zbytek duelu si užije Lasne.

80
    Po něm si už obrana poradila. Poslední minuty sledujeme pohledný a útočný fotbal, každý z týmů chce vstřelit branku. Hosté i v deseti občas provětrají obranu Ajaccia.

77
    Střídající Gameiro řádně protáhl domácího gólmana, který robinzonádou vyráží tvrdý projektil na roh.