Žižkov – Čáslav 1:0 (kon.) | Karviná – Zlín 0:1 (kon.) | Bohemians – Sokolov 3:0 (kon.)
Znojmo – Pardubice 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Most 4:0 (kon.)
FK Varnsdorf
4:0 (3-:-0)
FK Baník Most 1909
cz Nedeľa 19.08.2012, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

V dnešním utkání se tedy skóre měnilo: 29. Martan z pen., 40. Schubert, 43. Martan, 87. Zieris. Varnsdorf si připsal druhou domácí výhru, za to hosté z Mostu poprvé v letošním ročníku padli. Baník se tedy se čtyřmi body drží na 5.-10. pozici, zatímco Varnsdorf je na 3-4. pozici se šesti body. (10:40:17)

Ve druhém poločase jsme již nebyli svědci tak útočného fotbalu jak tomu bylo v první půli. I tak byli varnsdorfští schopni dát ještě jednu branku. V dnešním utkání měli domácí po celý zápas situaci jasně pod kontrolou a hostům z Mostu nedali žádnou šanci. Tímto se s Vámi loučím z Městského stadionu ve Varnsdorfu.

90
    Z rohového kopu Varnsdorf skórovat nebude.

87
    Varnsdorf právě vstřelil branku!

Varnsdorf navýšil skóre na 4:0. Po standardní situaci se ve vápně nejlépe zorientoval PETR ZIERIS, který už z celkem velkého úhlu dokázal zakončit, a to tím způsobem, že navýšil účet domácích na 4:0.

85
    Tvrdý skluz nyní předvedl Marek Volf, který po zásluze dostává žlutou kartu.

84
    Štefkova přihrávka nikoho v zeleném nenašla - to už je odrbaná písnička, co říkáte?

83
    Útočný faul Stehlíka.

81
    Z něj domácí rozvlnili síť pouze z boku...

81
    Rozehrávka se přesunuje k rohovému praporku.

80
    Procházka sundal skluzem Volfa. Domácí budou rozehrávat.

78
    Ze hry odchází domácí miláček Pavlo Rudnytskyy. Na trávníku se objeví tvář Jiřího Stehlíka.

77
    Kovář si došel pro centr, který kroutil do vápna Šraga.

76
    Denis Cana se dostal po kombinaci domácích ke střele. Žel pro něj i jeho tým mu střela nesedla, a tak se skóre nemění.

75
    Rohový kop domácích si v klidu pohlídal Belaň.

73
    Domácí lavička reaguje stažením gólového střelce Jiřího Schuberta. Na pole posílají domácí trenéři Marka Volfa.

72
    Další střídání u hostí. Ze hry byl stažen Petr Novotný za Lukáše Schuta.

69
    Pilař pokazil mosteckou kombinaci na území Varnsdorfu. Škoda, z tohoto mohla vzniknout zajímavá situace. Takových to chybiček jsme mohli vidět u hostí už několik. Možná i proto si dosud vypracovali hosté minimum šancí.

67
    David Šraga se ocitl na trávníku a bude ošetřován... to se však odehraje za postranní čárou. Hra plyne dále.

65
    V téže minutě stahuje mostecká lavička ze hry Abida Mujagiče a posílá na trávník Jana Štefka.