Bordeaux – Rennes 1:0 (kon.) | Marseille – Sochaux 2:0 (kon.) | Ajaccio – Paríž 0:0 (kon.)
Olympique Marseille
2:0 (0:0)
FC Sochaux
cz Nedeľa 19.08.2012, 17:00Ligue 1 Uber Eats

Je dobojováno. Domácí Marseille nakonec porazilo Sochaux 2:0, když se v 54. minutě trefil Gicnac a v samém závěru ještě Fanni. Domácí si vytvořili velké množství brankových šancí, ale využít dokázali pouze dvě, ale i to stačilo k zisku tří bodů. Hosté si vypracovali pouze jednu šanci, ale tu nedokázali proměnit. To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Hezký zbytek víkendu. (18:58:53)

90+3
    O vítězi je rozhodnuto, přesto se ještě domácí ženou dopředu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

90
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Míč poslal do vápna hostů Amalfitano a ve vápně se nejlépe zorientoval ROD FANNI, který ho z malého vápna uklidil za záda bezmocného Crose.

90
    Ten domácí rozehrávali nakrátko a následně vybojovali faul u rohového praporku.

89
    Roh pro Marseille.

89
    Po dlouhém nákopu se v šanci ocitl Andé Ayew, ale na Crose nevyzrál!

88
    Ale nic nevymýšleli a míč poslali zpět svým obráncům.

87
    Domácí jsou u míče a nyní získali faul na polovině Sochaux.

86
    Míč mají na svých kopačkách domácí, kteří nikam nepospíchají a kombinují na své polovině.

84
    Valbuenu nahradil Jorda Ayew.

83
    Další střídání hostů. Odešel Lopy, kterého nahradil Camara.

82
    Hosté zakládají další útok. Domácí se soustředí už pouze na obranu.

80
    Hosté jsou nyní lepší, ale šanci si ještě nevytvořili.

79
    Stále se hraje na polovině domácích.

78
    Hosté v posledních minutách víc útočí, zřejmě jsi jsou vědomi toho, že už nemají co ztratit.

76
    Nyní hrozili na druhé straně hosté, ale jejich akci zastavil útočný faul. Míč tak mají opět domácí borci.