Bordeaux – Rennes 1:0 (kon.) | Marseille – Sochaux 2:0 (kon.) | Ajaccio – Paríž 0:0 (kon.)
AC Ajaccio
0:0 (0:0)
Paríž Saint-Germain
cz Nedeľa 19.08.2012, 21:00 • Stade François Coty • Ligue 1 Uber Eats

90+5
    Rozhodčí se s kapitány domlouvá, jaký bude další postup. Zda se utkání ukončí, nebo se poslední minuty dohrají po zapnutí světel.

90+4
    Tak to je hodně kuriózní situace. Na stadionu François Coty vypadl proud a v 94. minutě vidíme pouze tmu!

90
    A právě Pastore jde nyní střídat. Hosté drží čas a nikam nepospíchají. Na zelený pažit vstupuje

85
    Třetí a poslední výměna v ýmu Ajaccia. Parný večer má za sebou Medjani, pět a něco málo minut odehraje Maire.

81
    Domácí kouč podruhé střídá. Končí Cavalli, zbytek duelu si užije Lasne.

74
    Sledujeme hned dvě střídání, po jednom na každé straně. U hostů dohrál Nenê, přišel Verratti, na domácí straně nastupuje Belghazouani a do sprch putuje André.

65
    Hostující lodivod poprvé střídá. Hřiště opuští Ménez a na jeho místo putuje Gameiro.

59
    Tak tady nebylo co řešit, jasná červená. Hostující Lavezzi ostře zajel do Andrého a je po právu ihned vyloučen. Sudí neváhal ani vteřinu a vytasil červenou kartu. Paris Saint - Germain čeká více jak půlhodinové oslabení.

56
    Domácí měli nyní k dispozici dva rohy v řadě a z jednoho mohli udeřit. K odraženému míči se dostal Eduardo a jeho střela se otřela o tyč Sirugovy svatyně. Hostující mág si na míč konečky prstů sáhl a díky němu se stav nemění.

55
    Opět to před hostujícím vápnem vře. Ajaccio bude mít standardku, ještě před tím inkasují žlutou dva kohouti. Konkrétně Chantôme a na druhé straně Cavalli.

37
    Domácí Poulard zastavil nedovoleně velice dobře hrajícího Méneze a je za to potrestán žlutým kartonkem.

29
    Obrovská šance hostů a byla skutečně po povedené akci. Pastore přesnou kolmicí našel rozběhnutého Nenêho, ten se prokličkoval z praví strany až do vápna a hledal na dorážku přípraveného Ménese. Tomu se povedlo zakončit, leč brankář Ochoa vytáhl na brankové čáře skvělý reflexivní zákrok a míč vyrazil.